Reklama

Nowa obudowa Enermax, czyli Makashi II MKT50

Nowa obudowa Enermax, Makashi II MKT50

My wprawdzie zapraszaliśmy Was niedawno na test obudowy Enermax Makashi MK50, a dziś mamy dla Was informacje, że rynek wzbogaci obudowa Makashi II MKT50 od Enermax.

Makashi II MKT50 to nowa obudowa Enermax

Następca wspomnianej MK50 nadal dzierży format Full Tower i sięga po lepsze oświetlenie RGB na trzyczęściowym froncie z podwójnymi paskami LED. Liczyć też możemy na wsparcie formatu płyt e-ATX, podział na dwie komory oraz obecność panelu bocznego z 4 mm hartowanego szkła.

Czytaj też: Wyciekła specyfikacja procesorów AMD Ryzen 5000G

Kupujący mogą liczyć na wsparcie chłodnic o długości od 120 do 360 mm, miejsce na nawet 8 wentylatorów, obsługę kart graficznych o długości do 410 mm i miejsce na aż 10 dysków SSD, o ile porzucimy możliwość instalacji dwóch 3,5-calowych HDD. Cena? 69,99 euro, a premiera już została zaliczona.

Czytaj też: Asus prezentuje Mini PC PB62

Jak podsumowywaliśmy nasz test podobnego modelu, Makashi MK50:

Testowana obudowa może się podobać i powinna się sprawdzić w przypadku średniej klasy zestawu komputerowego. Szkoda jednak, że producent nie pomyślał o innym wykonaniu przedniego panelu – wtedy otrzymalibyśmy naprawdę bardzo dobry produkt. Tak jest on warty rozważenia, ale z pewnością nie jest on idealny.