Reklama
aplikuj.pl

Na pewno cieszycie się na nową ofertę premium w Call of Duty…

call of duty

Czym jest Czarna Komórka w Call of Duty? Activision tłumaczy swój nowy pomysł, który zapewne sprawi, że niektórzy będą narzekać, a wydawca dostanie ogromny zastrzyk gotówki.

Czarna Komórka w Call of Duty

Czarna Komórka to nowa oferta premium, która wykracza poza zestaw Karnetu Bojowego w Call of Duty: Modern Warfare II i Call of Duty: Warzone 2.0. Zapewnia wyjątkowe elementy oraz przyspieszone postępy Karnetu Bojowego w sugerowanej cenie detalicznej 29,99 USD.

Czytaj też: Remi de la Rosa, poznajcie inżynierkę Redfall

Zestaw Karnetu Bojowego i Propakiet połączone w jedną całość z jeszcze większą liczbą elementów. Czarna Komórka to oferta premium zapewniająca mnóstwo zawartości – wartej ponad 7000 punktów COD – którą można wykorzystać w obu grach:

Co daje Czarna Komórka w Call of Duty?

Korzyści Czarnej Komórki w Call of Duty jest kilka. Oto one:

Sektor Czarnej Komórki w Karnecie Bojowym, żetony pominięć poziomów

Sektor Czarnej Komórki oferuje wyjątkowy punkt startowy mapy obszaru działań Karnetu Bojowego, który umożliwia szybsze odblokowanie elementów o wyższej wartości (elementów z wyższych poziomów Karnetu Bojowego) i zapewnia natychmiastowy dostęp do operatora Czarnej Komórki w animowanej skórce z kamuflażem, schematu broni w wersji Pro, skórki pojazdu, wykończenia i dodatkowych 1100 punktów COD.

Wykorzystajcie 20 żetonów pominięć poziomów, które otrzymacie wraz z Czarną Komórką i natychmiast odblokujcie jedną z dwóch darmowych broni dostępnych w Karnecie Bojowym.

Możecie odblokować wiele innych elementów dostępnych w Karnecie Bojowym, w tym punkty COD, skórki operatorów, schematy broni i skórki pojazdów. Wszystko dzięki żetonom pominięć poziomów, które umożliwiają szybkie przemieszczanie się po obszarze działań Karnetu Bojowego.

Standardowy Karnet Bojowy będzie dostępny w każdym sezonie za 1100 punktów COD. Możecie ulepszyć go do Czarnej Komórki w dowolnym momencie i odzyskać te 1100 punktów COD oraz zdobyć pozostałą zawartość Czarnej Komórki.

Natychmiastowe odblokowanie elementów – w tym nowego operatora i schematu broni

Posiadacze Czarnej Komórki otrzymają również liczne, natychmiastowo odblokowane elementy oraz Karnet Bojowy, który zawiera unikalnego operatora z Czarnej Komórki – Atoma.

Czarna Komórka dysponuje płatnerzem, który własnoręcznie opracowuje niesamowite schematy broni. W Sektorze Czarnej Komórki sezonu 03 możecie zdobyć wersję Pro schematu wyposażonego w 5 dodatków wszechstronnego karabinu szturmowego „Czarna dziura”.

Czytaj też: Hi-Fi RUSH, gra roku wielu osób stała się jeszcze lepsza

Wersja Pro schematu „Czarna dziura” obejmuje powiększony magazynek, dzięki któremu z łatwością rozprawicie się z wieloma przeciwnikami, precyzyjny celownik oraz 3 dodatki, które pomagają ustabilizować broń podczas celowania oraz panować nad odrzutem: hamulec wylotowy, skośny chwyt oraz ciężką lufę. Wszystkie części są w wersji Pro, co oznacza, że operator będzie mógł wykorzystać pełen potencjał broni od razu po opuszczeniu zbrojowni.

Jeśli chodzi o stylowe przemieszczanie się, Czarna Komórka dysponuje skórką pojazdu dla ciężkiego czołgu, która jest jednym z 2 elementów możliwych do natychmiastowego odblokowania w sektorze Czarnej Komórki wraz z nowym wykończeniem.

Dodatkowe 1100 punktów COD

Oprócz dostępu do 1400 punktów COD w ramach pełnego Karnetu Bojowego, Czarna Komórka natychmiastowo odblokowuje 1100 punktów COD w sektorze Czarnej Komórki, które można wykorzystać do zakupu dowolnego zestawu w sklepie.

Tylko w samym sezonie 03 Karnet Bojowy za 1100 punktów COD + żetony pominięć poziomów warte 3000 punktów COD oraz 1100 punktów COD w sektorze Czarnej Komórki z darmowymi elementami dostępnymi natychmiast po zakupie to wartość przekraczająca 7000 punktów COD.