Reklama
aplikuj.pl

Remi de la Rosa, poznajcie inżynierkę Redfall

redfall

Kontynuując serię „Poznaj bohaterów Redfall”, Bethesda przedstawia Remi de la Rosę: inżynierkę i genialną znawczynię robotyki, w którą będziemy mogli wcielić się w grze Arkane.

Remi de la Rosę, inteligentna inżynierka Redfall

Remi zawsze dążyła do tego, by chronić ludzi dookoła. Ta motywacja doprowadziła ją do wstąpienia w szeregi straży przybrzeżnej, gdzie postanowiła poświęcić życie na ratowanie ocalałych w kataklizmach. Dzięki doświadczeniu w inżynierii bojowej i dyplomie ukończenia MIT, Remi zaprojektowała prototyp swojego robota, Bribóna, by pomagał jej w misjach poszukiwawczo-ratunkowych. Krótko po tym, jak wraz ze strażą przybrzeżną dotarła do Redfall, wyspa pogrążyła się w chaosie. Remi zamierza dać z siebie wszystko, by pomóc uwięzionym na wyspie.

Czytaj też: RIDE 5, raj dla motocyklistów powraca

Zobaczcie umiejętności Remi i Bribóna w akcji oraz przekonajcie się, w jaki sposób próbuje pomóc ocalałym i powstrzymać wampirzą plagę.

Umiejętności kolejnej bohaterki Redfall

Poniżej przedstawiamy umiejętności, z których korzystać będzie bohaterka Redfall.

Syrena

Wampiry przyszpiliły cię do ściany? Potrzebujesz dywersji, by przekraść się przez ciemną uliczkę? Bribón to twój najlepszy druh. Włączenie syreny powoduje, że Bribón dołącza do boju jako przynęta. Będzie przyciągał do siebie uwagę wrogów, ochraniając w ten sposób twoich kompanów, dzięki czemu możesz zaskoczyć nieznośnych krwiopijców. Ulepsz tę zdolność, by Bribón potrafił porażać wrogów i zadawać im obrażenia.

Czytaj też: Battlefield 2042 z małymi usprawnieniami rozgrywki

Ładunek C4

Remi potrafi rzucić ładunkiem C4, który przyczepia się do różnych powierzchni i wrogów. W stosowaniu go chodzi głównie o wyczucie czasu! Aktywuj zdolność ponownie, by zdetonować ładunek i zniszczyć dużą grupę wrogów. Możesz też użyć go do pozbywania się wybuchowych zagrożeń, które zagradzają ci drogę. Spróbuj umieścić ładunek C4 na Bribónie i wysłać go ku wrogom albo wyrzucić siebie i sojuszników w powietrze, by zyskać przewagę wysokości.

Mobilizacja

Mobilizacja łączy doświadczenie, które Remi zdobyła na polach walki i w strefach dotkniętych klęskami żywiołowymi. Pozwala ci umieścić nadajnik w pobliżu siebie lub sojuszników, który nieustanie leczy sprzymierzeńców w zasięgu. W ciężkiej walce z wampirzą plagą światło nadziei Remi może ocalić od niechybnej śmierci ciebie i całe Redfall.