WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Nowa platforma streamingowa discovery+ trafi wkrótce do Polski

Nowa platforma streamingowa discovery+ trafi wkrótce do Polski

Stacja Discovery rusza ze swoją własną platformą streamingową discovery+. Serwis dostępny jest już m.in. w Wielkiej Brytanii, ale wkrótce ma trafić też do wielu innych krajów, w tym do Polski.

Nowa platforma streamingowa discovery+

Nie wygląda żebyśmy narzekali na brak serwisów streamingowych. W Polsce dostepnych mamy kilka, a najpopularniejszy jest Netflix, HBO GO, Amazon Prime Video i Apple TV. Jednak oglądać możemy treści także na zagranicznych serwisach niedostępnych w Polsce, choć często musimy wykorzystywać do tego np. VPN-y. Wydawałoby się, że na rodzimym rynku mamy już tego za dużo, zresztą na światowym także. Inaczej sądzi stacja Discovery, która rusza ze swoją platformą discovery+.

Czytaj też: Zwiastun Chilling Adventures of Sabrina część 4! Co czeka bohaterów w finałowym sezonie?
Czytaj też:
HBO GO grudzień 2020 – kalendarz premier
Czytaj też:
Netflix grudzień 2020 – pełna lista nowości na platformie

Według informacji w przeciągu najbliższych miesięcy platforma ma trafić aż do 25 krajów świata, m.in. do Hiszpanii, USA, Brazylii i Polski, gdzie pojawi się dzięki umowie z z TVN w ramach ich własnej platformy. Portal Wirtualne Media podaje, że istnieje możliwość, iż nowy serwis wypróbujemy jeszcze w tym roku, ale dokładniejsze informacje poznamy wkrótce.

W ofercie znajduje się przeszło 2,5 tysiąca różnorodnych programów takich jak Food Network, Animal Planet czy Discovery Channel, ale nie zabraknie też oryginalnych treści z gwiazdorską obsada. W USA abonament będzie dostępny w różnych opcjach. Najtańsza taryfa ma kosztować 4,99$ i… podczas oglądania programy będą przerywane na reklamy. Jeśli zaś będziemy chcieli się ich pozbyć, musimy zwiększyć plan taryfowy i zapłacić 6,99$. Jeszcze nie wiadomo czy będzie możliwość współdzielenia kont.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News