Reklama
aplikuj.pl

Obejrzałem nową reklamę Samsunga i nawet nie poczułem żenady. Dobra robota

samsung reklama

Samsung wypuścił nowy spot reklamy Galaxy Note20 Ultra 5G oraz Game Passa. Nawet nie zgrzytałem zębami!

Telewizor służy mi jako ekran do konsol, więc nie widzę codziennie tych beznadziejnych reklam, które powodują, że mam ochotę zapaść się pod ziemię. Ale często też korzystam z YouTube na konsoli, a że Google ostatnio mocno naciska na ładowanie reklam przed filmikami to czasem trafię na takie bzdury, że nawet nie skupiam się co widzę tylko przeklikuję, gdy tylko jest możliwość.

Czytaj też: Te urządzenia Huawei i Honor otrzymają EMUI 11
Czytaj też: Pierwsze plotki dotyczące iPhone 13
Czytaj też: Realme C15 już w wydaniu Qualcomm Edition

CyberSokół 2077

Wczoraj włączyła się dość długa reklama Samsunga. Już patrzyłem na licznik odliczający pięć sekund do pominięcia reklamy, ale jakoś… zaintrygowała mnie. No bo jak ktoś robi reklamę ewidentnie skierowaną pod graczy to tutaj daję szansę. Ale zęby już zacisnąłem, bo coś czułem, że zaraz usłyszymy tak cringe’owe teksty połączone z zupełnym niezrozumieniem gamingu, że będzie porażka na całej linii.

Tymczasem… jej, ale to dobrze wyszło! Całość, aż się przyjemnie mi oglądało. Zabawne, zręcznie wplecione reklamy, zrozumienie tego co się reklamuje i kto jest odbiorcą – świetne to jest!

Czytaj też: Nie Galaxy A02, bo Galaxy A02s. Nowy Samsung zaliczył dwa wystąpienia
Czytaj też: Najnowsza aktualizacja MIUI 12 powoduje szybsze rozładowywanie baterii
Czytaj też: 12 GB kontra 8 GB pamięci RAM w Sony Xperia 1 II

Samsung o reklamie

O kampanii pisze więcej teraz sam Samsung.

Magdalena Sielachowicz-Nowakowska, Head of Marketing, Samsung Electronics Polska

Oczekujemy od swojego smartfonu, że ten nadąży za nami niezależnie od okoliczności. Ba! Da nam możliwości, jakich wcześniej nie widzieliśmy. Jak osiągnąć tę technologiczną nirvanę, co i jak może nam w tym pomóc – o tym jest nasza najnowsza kampania Galaxy Note20 Ultra 5G. Cieszymy się, że po raz trzeci łączymy siły z Sokołem i nie możemy się doczekać aż wszyscy zobaczą efekty naszej współpracy,

Jeśli będą kolejne reklamy tego typu to… aż z chęcią je obejrzę. Szok. Ktoś to to zrobił wykonał robotę wzorowo.