Reklama
aplikuj.pl

Słodka Honda N-One doczekała się sporej aktualizacji

nowa Słodka Honda N-One

Wszystkie samochody należące do klasy Kei w Japonii, są na swój sposób urocze i słodkie. Nie inaczej jest z modelem N-One Hondy, który właśnie doczekał się aktualizacji.

Jak zauważa serwis Motor1, Honda N-One pierwotnie trafiła do sprzedaży w Japonii w 2012 roku, a teraz otrzymuje naprawdę poważną aktualizację na czele z wprowadzeniem sportowego pakietu RS z sześciobiegową manualną skrzynią biegów. Zaktualizowany hatchback trafi do sprzedaży w Japonii jesienią tego roku.

Jeśli chodzi o wygląd zewnętrzny, najnowsza Honda N-One nie różni się zbytnio od oryginału. Akcentuje to nawet sama firma, wspominając w ogłoszeniu tego cacka, że „wygląda na to, że się nie zmienił, ale bardzo się zmienił”.

Nowa Honda N-One jest teraz teraz standardowo wyposażona w pełne reflektory LED, a wszystkie poziomy jej wykończenia otrzymują również pakiet bezpieczeństwa Honda Sensing, który obejmuje adaptacyjny tempomat z asystentem jazdy w korku, hamowanie zapobiegające kolizjom, unikanie pieszych, rozpoznawanie znaków drogowych, asystenta pasa ruchu, tylne czujniki parkowania i automatyczne światła drogowe.

Czytaj też: Klasyczny Citroen DS przerobiony na nowoczesnego luksusowego sedana

Aby zachować zgodność z japońską klasą samochodów Kei, N-One nie może wyprodukować więcej niż 63 KM. Podstawowe wersje wyposażenia Original i Premium Premium są wyposażone w CVT i są dostępne z napędem na przednie lub wszystkie koła. Wersja RS ma więc „tylko” 63 konie, ale zapewnia opcje sześciobiegowego manuala z napędem na przód. Dorzuca też do pakietu światła przeciwmgielne LED i czarne 15-calowe felgi. Kabina posiada skórzane pokrycie dźwigni zmiany biegów i kierownicy.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News