Reklama
aplikuj.pl

Nowa stacja radiowa Cyberpunk 2077 pozwoli Wam zarobić!

cyberpunk 2077

CD Projekt RED uchyliło kolejny rąbek tajemnicy dotyczący dodatku do Cyberpunk 2077 – Widmo Wolności. W grze pojawi się nowa stacja radiowa, a gracze będą mogli stworzyć do niej muzykę.

Growl FM w Cyberpunk 2077 Widmo Wolności

Nowy dodatek do Cyberpunk 2077, Widmo Wolności zdaje się być rozszerzeniem, które nie tylko doda zawartość, którą będziemy odkrywać w ramach nowych lokacji. Czeka nas również rozbudowanie podstawowej wersji gry, co sprawi, że tytuł będzie lepszy nawet, gdy nie będziemy zajęci Widmem Wolności. Nowe przejście gry może stać się ciekawszym doświadczeniem.

Czytaj też: Marvels Spider-Man Miles Morales na PC! Znamy wymagania sprzętowe

W Widmie Wolności pojawi się nowa stacja radiowa o nazwie Growl FM. Na 89.7 posłuchamy undergroundowych kawałków, które zostaną też stworzone przez graczy!

Stwórz utwór muzyczny pasujący do klimatu Night City i zyskaj szansę na wygranie niesamowitych nagród! Jakich? A co powiesz na to, że Twój utwór znajdzie się w grze?! Szukamy świeżej muzyki do naszej nowej stacji radiowej społeczności Growl FM, która pojawi się w dodatku Cyberpunk 2077: Widmo Wolności!

Nagrody za utwór do Cyberpunk 2077 Widmo Wolności

Chcecie spróbować swoich sił w tworzeniu radiostacji? Deweloperzy mają dla twórców muzyki kilka wskazówek:

 • możecie stworzyć utwór w dowolnym stylu i gatunku
 • możecie stworzyć piosenkę lub utwór instrumentalny (akceptowane są wokale w języku angielskim, hiszpańskim, japońskim i chińskim)
 • upewnijcie się, że czas trwania utworu zawiera się w przedziale 2:00 – 3:00
 • utwór powinien być zapisany jako 24-bitowy plik stereo w formacie PCM WAV

Czytaj też: Nekromorfy w Dead Space Remake są paskudne

Jest też jednak kilka rzeczy, których nie można robić przy produkcji utworów:

 • nie wykorzystujcie utworów (całych lub fragmentów) chronionych prawem autorskim
 • nie kopiujcie słowo w słowo tekstów (całych lub fragmentów) innych piosenek lub dzieł fikcyjnych. Utwór musi być oryginalny
 • nie używajcie wokali osób trzecich bez ich wiedzy
 • nie umieszczajcie w utworze żadnych treści rasistowskich, ksenofobicznych, seksistowskich, oszczerczych, nielegalnych lub obraźliwych

Na co można liczyć za wygranie konkursu? Oprócz wyemitowania utworu na antenie dedykowanego radia w grze Cyberpunk 2077: Widmo Wolności wszyscy zwycięzcy otrzymają następujące nagrody o szacowanej łącznej wartości 3500 dolarów:

 • Nagroda pieniężna w wysokości 3000 dolarów
 • Elements Suite od iZotope
 • Worki gadżetów Cyberpunk 2077

Jak wygląda sprawa praw autorskich?

Publikując utwór, uczestnik przyznaje organizatorowi niewyłączną, ogólnoświatową, nieprzenoszalną, nieodpłatną licencję do wykorzystania utworu na potrzeby konkursu, w tym do przekazania go komisji konkursowej, społeczności graczy, a także opublikowania na naszych stronach internetowych.

Niniejsza licencja pozwala na wykorzystanie Utworu w następujący sposób:

– do tworzenia kopii Utworu przy wykorzystaniu dowolnych technik;
– do dystrybucji i rozpowszechniania Utworu za pomocą dowolnych kanałów;
– do udostępniania Utworu w sposób umożliwiający dowolnej osobie dostęp do niego w wybranym przez tę osobę miejscu i czasie.

Zwycięzca nawiąże umowę o przeniesieniu praw autorskich na organizatora, co oznacza przeniesienie na organizatora wszelkich gospodarczych praw autorskich i związanych z nimi praw dotyczących utworu, w tym między innymi prawa do użycia utworu lub jego elementów w grach organizatora lub materiałach marketingowych