Reklama

Nowa terenowa Toyota wjeżdża do polskich salonów

terenowa Toyota, Corolla Trek, terenowa Corolla TS Kombi, Corolla do terenu, Toyota Corolla teren

Czekaliście może na Toyotę Corolla Trek w Polsce? Czekać już nie musicie, jako że model wjechał już do rodzimych salonów.

Po raz pierwszy usłyszeliśmy o niej oficjalnie 27 lutego… 2019 roku, kiedy to zadebiutowała na targach w Genewie. To nic innego, jak nowa edycja specjalna modelu Corolla TS Kombi, ale stworzona specjalnie z myślą o podbijaniu terenu. Stąd m.in. podwyższone zawieszenie o całe 20 milimetrów, osłony podwozia, czy 17-calowe felgi aluminiowe.

To jednak nie wszystko, co terenowa Corolla ma do zaoferowania. Pakiet nadający jej terenowego charakteru zapewnia też jej drewniane elementy dekoracyjne wewnątrz (wiecie – natura), nowy 7-calowy wyświetlacz multimedialny, przyciemniane tylne szyby oraz LEDowe światła przeciwmgielne i przednie.

Czytaj też: Tesla Model S rzuciła rękawice Lamborghini Aventador S

Jeśli o napędzie mowa, w grę wchodzą dwie wersje hybrydowe o pojemności 1,8 i 2,0 litra. Słabszy wariant za 120900 zapewnia 122 koni mechanicznych, a topowa wersja za 129900 zł już 180 KM. Toyota Corolla Trek jest z kolei dostępna wyłącznie w wydaniu kombi.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News