WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Nowe abonamenty w T-Mobile

T-Mobile rozszerza ofertę abonamentową. Zamiast dotychczasowych trzech wariantów do wyboru pojawiają się cztery. Każdy z nielimitowanymi rozmowami, wiadomościami i pakietem danych.

Dodanie czwartego abonamentu do wyboru T-Mobile argumentuje dużym zainteresowanie średnich pakietów wśród klientów. Nowa opcja pozwoli na lepsze dobranie oferty, w zależności od potrzeb.

Każdy z abonamentów oferuje nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y w kraju oraz roamingu na terenie Unii Europejskiej oraz Internet w wysokości 5 GB, 15 GB, 30 GB lub 70 GB wraz z ofertą Supernet Video HD. Dzięki niej można oglądać materiały wideo w kilkunastu popularnych serwisach bez zużywania pakietu danych.

Ceny abonamentów od 39 do 79 zł obejmują rabaty za zgody marketingowe i e-fakturę oraz dotyczą oferty bez telefonu. Dodatkowe urządzenie wiąże się z dodaniem ceny rat, które zaczynają się od 20 zł.

Oferta dostępnych telefonów jest spora. Ceny popularnych modeli zaczynają się często od złotówki, a do wyboru są m.in. Motorola A6 Play, Samsungi Galaxy A10, A40, A50, A51 i Galaxy S10e, Huawei P30 Lite i Y6S oraz Xiaomi Redmi Note8T.