Reklama
aplikuj.pl

Nowe białe chłodzenie AIO Enermax, oto Liqmax II aRGB 240 White

Nowe białe chłodzenie AIO Enermax, Liqmax II aRGB 240 White

Firma Enermax uznała, że jej oferta białych chłodnic potrzebuje mniejszego brata i tak też powstało nowe białe chłodzenie AIO Enermax Liqmax II aRGB 240 White. To nic innego, jak mniejszy odpowiednik ELC-LMT360-W-ARGB.

Dostępne w cenie 89,90 euro (nieco ponad 400 zł) chłodzenie wodne Liqmax II aRGB 240 White ma zachęcić nas do zakupu przede wszystkim kolorystyką. Biel znalazła się w przypadku tego modelu zarówno na radiatorze, jak i wentylatorach, przewodach z cieczą oraz obudowie bloku wodnego, którego wieńczy jednak podświetlana w dwóch sferach czarna wstawka.

Czytaj też: 3 nm układy Intela nadchodzą… ale będą produktem TSMC

Białe chłodzenie AIO Enermax skurczyło się. Teraz 360 mm chłodnica dostała mniejszego, 240 mm młodszego brata

Wizualny aspekt jest zresztą ważny dla Liqmax II aRGB 240 White, na co wskazuje samo ogłoszenie, zachwalając rozbudowane podświetlenie aRGB dla dwukomorowego bloku wodnego Aurabelt o projekcie CCI i 120 mm wentylatorach o przezroczystych łopatkach. Efekty można dostosowywać za pośrednictwem dołączonego do zestawu kontrolera, ale nie brakuje też możliwości zsynchronizowania go z innymi systemami, dzięki 4-pinowemu złączu aRGB po wpięciu do stosownego wejścia na płycie.

Czytaj też: Najciekawsze newsy tygodnia – hardware [05.07.2021]

Liqmax II aRGB 240 White jest kompatybilny z najnowszymi gniazdami Intela oraz AMD (pomimo SP3 oraz TR4), a jego montaż jest ponoć szybki i bardzo przyjazny użytkownikowi.