Reklama
aplikuj.pl

Nowe BMW M3 i M4 już z ulepszeniami M Performance

Nowe BMW M3 M4 m-performance

Wczoraj witaliśmy nowe BMW M3 i M4. Agresywne i pociągające, choć kontrowersyjne, a dziś mamy przyjemność rzucić okiem na to, co firma przygotowała w myśl ulepszeń M Performance.

Wysokiej jakości akcesoria zostały opracowane we współpracy z BMW M w oparciu o doświadczenie zdobyte na światowych torach wyścigowych oraz bogatą wiedzę ekspertów w dziedzinie sportów motorowych. Specjalnie dostosowane do charakteru nowych modeli komponenty podkreślają ich i tak już niezwykle sportowy wygląd, a w większości przypadków spełniają również wymogi funkcjonalne w zakresie lekkiej konstrukcji i aerodynamiki.

Najciekawsze ulepszenie? Zdecydowanie centralnie zamontowany układ wydechowy z tytanowymi końcówkami z powłoką ceramiczną, który dodatkowo obniża wagę całości o około pięć kilogramów. To jednak nie koniec, bo rury posiadają sterowanie klapami, które dostosowują dźwięk w czasie rzeczywistym.

Elementy M Performance do M3 i M4, to również szereg elementów do wymiany w myśl utraty wagi za sprawą włókna węglowego (od przedniego zderzaka po progi boczne, a kończąc na nowym dyfuzorze), a nawet dodatek przyciągającego wzrok skrzydła. Do wyboru jest również kilka wzorów felg aluminiowych, które mogą być dostępne w rozmiarach do 20 cali na przedniej osi i 21 cali na tylnej.

Czytaj też: Oto Tesla Model S Plaid, który wgniecie Was w fotel

Wnętrze można ozdobić akcentami z włókna węglowego i Alcantara, a także dywanikami z logo M. BMW oferuje nawet wewnętrzny pokrowiec na samochód i portfel na klucze. Wszystkie te dodatki będą dostępne podczas debiutu tego duetu na rynku w marcu przyszłego roku.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News