Reklama
aplikuj.pl

Nowe BMW Serii 7 zaskoczą funkcjami i wyglądem?

Nowa generacja BMW serii 7 wyszpiegowana, Nowa generacja BMW serii 7, nowe BMW serii 7

Więcej informacji na temat ciągle testowanych samochodów niemieckiego producenta właśnie wypłynęły i w wygląda na to, że nadchodzące BMW Serii 7 zaskoczą nas wieloma dodatkami.

BMW Serii 7 zaskoczą?

Obecna generacja BMW Serii 7 jest z nami od 2015 roku, a delikatny lifting zaliczyła przed dwoma laty. Jednak doskonale wiemy, że firma pracuje już nad kolejnymi modelami nowej generacji, na temat których nowe informacje podrzucił nam serwis Bimmer Post.

Czytaj też: BMW o dogadzaniu wszystkim. Zapewne wiecie o co chodzi
Czytaj też: Nowe BMW M440d xDrive 2022 zadebiutowało
Czytaj też: Nowe hybrydy BMW dla Europy, to tanie 320e i 520e

Według przecieku nowe BMW Serii 7 zaskoczą nas charakterystycznymi opcjami dla modeli Rolls-Royce Phantom, co obejmie automatyczne drzwi, jak również zupełnie nowy zestaw świateł oraz podświetlaną maskownicę chłodnicy. To jednak nie wszystko, bo dodatkowo tylne siedzenia zyskają wyższy poziom komfortu, a listę opcjonalnych dodatków uzupełni lepszy system audio, dach Sky Lounge, nowy pakiet wspomagający kierowcę oraz naturalna sztuczna inteligencja.

Czytaj też: Domniemana moc BMW i7, czyli elektrycznego sedana
Czytaj też: Zimowe testy BMW 2 Coupe 2022 M Performance w kamuflażu
Czytaj też: Wyszpiegowano prototyp BMW X4 M 2022

Niestety nowa generacja BMW serii 7 jest obecnie na wczesnym etapie rozwoju i najpewniej zadebiutuje dopiero w pewnym momencie 2022 roku. Potwierdza to solidny kamuflaż z fałszywymi panelami nadwozia (potwierdzają to widoczne zarysy nitów), który uniemożliwia nam dostrzeżenie nadchodzących do modelu nowości. W rzeczywistości prototyp posiada zastępcze tylne światła i rury wydechowe.