Reklama
aplikuj.pl

Czas ładować obuwie! Nowe buty Wahu pozwalają regulować stopień amortyzacji

Nowe buty Wahu, buty Wahu,

Firma Wahu zawitała na Kickstartera z obietnicą zapewnienia jednych z najbardziej komfortowych butów, jakie prawdopodobnie kupicie. Wszystko to za 173 dolarów, a więc o 97 dolarów mniej, niż w sprzedaży detalicznej… o ile (oczywiście) buty Wahu do tej sprzedaży trafią.

Buty Wahu zachwycają zaawansowaniem. Dzierżą specjalny system regulacji amortyzacji

Najważniejszym elementem w butach Wahu jest wbudowany system amortyzacji pneumatycznej, którego można przełączać między trzema różnymi poziomami w zależności od potrzeb. Wszystko za sprawą miniaturowego kompresora powietrza w piętach buta, który jest połączony z szeregiem poduszeczek w podeszwie. W praktyce, kiedy powietrze jest pompowane do tych komór, każda z nich wypycha na zewnątrz oddzielny gumowy element, tworząc swoistą poduszkę między nim a stopą użytkownika.

Czytaj też: Niby obraz, a jednak telewizor. Samsung ulepszył znacząco The Frame

Użytkownicy kontrolują kompresory za pomocą aplikacji towarzyszącej z ustawieniem 0, 1.25 i 2.5 bara, czyli odpowiednio braku, połowicznej i maksymalnej amortyzacji. Wszystko po to, aby zawsze mieć na stopach buty o idealnym (aktualnie) poziomie amortyzacji, choć należy w tym pamiętać o regularnym ładowaniu akumulatora w każdym bucie, który ma wystarczać na około 14 godzin użytkowania, bazując na około 20 korektach dokonywanych w tym czasie.