Nowe coupe BMW Serii 8 wyszpiegowane z lekkimi zmianami

Wczoraj podrzuciliśmy Wam zdjęcia BMW Serii 8 Gran Coupe, a dziś mamy coś podobnego, bo nowe coupe BMW Serii 8, które zostało wyszpiegowane w testach.

Nowe coupe BMW Serii 8 na zdjęciach

Szykujące się do premiery dopiero w 2022 roku nowe coupe BMW Serii 8 nie powinno przejść ogromnych zmian, jako że na rynku jest dopiero od trzech lat i zbliża się do tradycyjnego dla producenta “plusu życia”, czyli odświeżenia głównie technologii w kabinie i zderzaków. Potwierdziło to wczorajsze Gran Coupe, do którego zmian nawiązuje też wersja coupe.

Ten biały prototyp został sfotografowany podczas testów na drogach publicznych gdzieś w Niemczech i jeździ z zakamuflowanym przodem. Widać na nim modyfikacje zderzaka i atrapy chłodnicy, jak również najpewniej reflektorów, które mogą być nieco cieńsze względem tych obecnych. Z tyłu sprawa ma się podobnie – w grę wchodzi nieco przeprojektowany tylny zderzak i tylne światła z nową grafiką wewnętrzną.

Nowe coupe BMW Serii 8 wyróżnia się jednak w pełni zamaskowanym zderzakiem, który w Gran Coupe posiadał mały otwór pośrodku, czyli miejsce na mały otwór pośrodku, w którym znajduje się radar adaptacyjnej kontroli prędkości. Najpewniej jest to oznaka niższego poziomu wyposażenia tego coupe, które w odświeżonej skórze ciągle powinno być napędzane tymi samymi silnikami z poprawkami w oprogramowaniu i filtracji spalin.