Reklama

Nowe funkcje w Wiadomościach Google

Wiadomości Google, Funkcje w Wiadomościach Google, Google

Wiadomości Google dostaną bardzo przydatną aktualizację, która wprowadzi do popularnej aplikacji do wysyłania SMS-ów sporo porządku. Chodzi o system filtracji wiadomości. Zobaczcie co oferują nowe funkcje w Wiadomościach Google.

Nowe funkcje w Wiadomościach Google pozwolą na katalogowanie i porządkowanie SMS-ów

Wiadomości od Google to jedna z najpopularniejszych aplikacji służących do wysyłania i odczytywania SMS-ów na telefonach z Androidem. najczęściej jest zainstalowana jako appka domyślna i większość z nas z niej korzysta. Nowa funkcja, którą dla użytkowników przygotowało Google pomoże nam w zaprowadzeniu porządku w skrzynce odbiorczej.

Czytaj też: Google testuje porównywarkę aplikacji w Google Play
Czytaj BLIK w Banku Pocztowym dla korzystających z aplikacji EnveloBank
Czytaj też: Koniec Endomondo. Po 13 latach aplikacja zniknie z rynku

Dzięki systemowi filtracji wiadomości będzie można podzielić nasze SMS-y na kilka wygodnych kategorii: Wszystkie, Transakcje, OTP (hasła jednorazowe), Osobiste i Więcej. Pozwoli to na wygodne katalogowanie, a potem wyszukiwanie odpowiednich wiadomości. Dodatkowo użytkownicy mają dostać kolejną funkcję, która z pewnością wielu przypadnie do gustu. Chodzi o automatyczne usuwanie wiadomości z jednorazowymi hasłami po upływie 24 godzin. Opcje będzie można włączyć samodzielnie i z pewnością wielu osobom się przyda. W końcu kto z nas pamięta o regularnym kasowaniu niepotrzebnych już wiadomości z kodami, np. z banku?

Nowości już powoli trafiają do niektórych użytkowników, a do wszystkich mają trafić w ciągu najbliższych tygodni. Nie wiadomo jednak kiedy dokładnie.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News