Reklama
aplikuj.pl

Google testuje porównywarkę aplikacji w Google Play

Google Play, ciemny Google Play, ciemny motyw Google Play, motyw Google Play, interfejs Google Play, wygląd Google Play, design Google Play

By ułatwić wyszukiwanie aplikacji spośród milionów zgromadzonych w Google Play firma szykuje ciekawe rozwiązanie – porównywarkę podobnych aplikacji.

Łatwiejsze znajdowanie potrzebnych aplikacji w Google Play

Google rozpoczęło testy porównywarki aplikacji, która pomoże znaleźć nam najlepszą aplikację spośród wszystkich, które pokaże nam wyszukiwarka w Google Play. Często zależy nam na danej funkcji, więc nie szukamy po konkretnej nazwie. Taka porównywarka będzie miała za zadanie znaleźć najlepszą appkę dla nas.

Czytaj też: Vimeo oferuje darmowe narzędzie do pracy zdalnej – Vimeo Record
Czytaj też: Yanosik z nową funkcją chroniącą przed mandatem. I to nie tylko na drodze
Czytaj też: Nadchodzi oczekiwana synchronizacja schowka Androida i Windowsa 10

Obecnie wersja testowa dostępna jest tylko dla nielicznych, przede wszystkim dla użytkowników ze Stanów Zjednoczonych. Porównywarka podświetli podobne programy do tych, które już przeglądaliśmy. Na razie testować ją można tylko w zakresie odtwarzaczy multimedialnych i dzięki niej dowiemy się o skali łatwości korzystania z programu i o dostępności trybu offline. Jeszcze nie wiadomo jakie funkcje będzie można filtrować za pomocą porównywarki aplikacji ani kiedy wejdzie ona do normalnego użytku.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News