Reklama
aplikuj.pl

Nowe gry dostępne w bibliotece Ubisoft+

ubisoft+

Do stale powiększającej się biblioteki usługi Ubisoft+ trafiły dwie nowe gry niezależne: Old School Musical i Neon Abyss. Czym są te produkcje?

Ubisoft+ rośnie

Old School Musical to stworzona przez studio La Moutarde i wydana przez Dear Villagers rytmiczna gra w stylu retro, w której atakujesz wrogów przy akompaniamencie muzyki chiptune. Dołącz do bohaterów Tiba i Roba, aby pomóc im pokonać wrogów w trybie fabularnym, gdzie czeka na Ciebie mnóstwo kurczaków, 20 różnych poziomów i ponad 60 chiptune’owych utworów muzycznych takich wykonawców jak Dubmood, Zabutom, Hello World i nie tylko.

Czytaj też: Warlander jest gotów do szturmu na konsole

W Neon Abyss, platformowej grze typu roguelite opracowanej przez studio Veewo Games i wydanej przez Team17, sam Hades wybiera cię na członka oddziału Grim Squad, powierzając Ci zadanie przedarcia się przez Otchłań i pokonania nowych bogów. Po każdej śmierci zaczynasz od nowa, ale możesz się użyć nowego sprzętu, który pomoże Ci podczas kolejnej próby. Nie zapomnij zabrać ze sobą swojego zwierzaka! W Otchłani znajdziesz jaja, z których wyklują się zwierzęcy towarzysze o specjalnych zdolnościach ułatwiających ci przetrwanie.

Wszystkie gry niezależne w ofercie Ubisoft+ są dostępne przez okres sześciu miesięcy. Czas dostępności gier Iris & the Giant, Calico i Death Squared już upłynął. Choć wszystkie trzy gry znikają z biblioteki Ubisoft+, nadal będzie można kupić je w sklepie Ubisoft Store.