WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Nowe informacje na temat New Mutants

X-Men: Dark Phoenix traktowany jest jako ostatni film o mutantach od Foxa. Nic bardziej mylnego. Są jeszcze Nowi Mutanci, choć może z racji braku „X-Men” w tytule o nim się zapomina. Mimo wszystko to właśnie on ma być „tym ostatnim”. Oficjalnie projekt nadal jest pod wielkim znakiem zapytania. Właściwie nie wiadomo, czy w ogóle ujrzy światło dzienne.

Czytaj też: Jaki wpływ będą miały seriale Marvela na MCU

Nowe informacje w sprawie New Mutants pochodzą ze strony The Hollywood Reporter. Teoretycznie film ma wejść na ekrany kin w sierpniu tego roku, jednak jest to bardzo mało prawdopodobne. Zaplanowano wiele zmian, które miałyby uczynić New Mutants produkcją raczej z gatunku horroru niż typowego filmu superbohaterskiego. Zresztą, w takiej konwencji utrzymany był też wydany pod koniec 2017 roku zwiastun. The Hollywood Reporter twierdzi, że choć dodatkowe zdjęcia zaplanowano na lato ubiegłego roku, to jeszcze się one nie zaczęły. Wiadomo jednak, że film nadal pozostaje w rękach pierwotnego reżysera, Josha Boone’a.

Przypomnijmy sobie zwiastun Nowych Mutantów

Do tej pory premiera New Mutants była przesuwana kilkukrotnie. Najpierw miał on zadebiutować w kwietniu 2018 roku, potem zmieniono tę datę na luty 2019, aż w końcu zepchnięto go na sierpień. Gdy zaczęło się tytułowanie Dark Phoenix „ostatnim filmem o mutantach od Foxa”, ludzie zwątpili, by Nowi Mutanci w ogóle ujrzeli światło dzienne. Według redaktorów portalu anulowanie filmu jest mało prawdopodobne. Możliwe jednak, że film nie będzie miał kinowej premiery. W obawie przed słabymi wynikami w boxoffice Disney mógłby przenieść go na swoją platformę. Wówczas New Mutants stałby się jednym z pierwszych tytułów debiutujących na Disney+.

Nowe informacje na temat New Mutants

Czy tak się stanie? Nie wiadomo. Na razie Disney jest w końcowej fazie przejęcia 20th Century Fox. Możliwe, że gdy procedura dobiegnie końca pojawią się oficjalne informacje o niejasnym na razie statusie Nowych Mutantów.

Czytaj też: Zobaczcie drugi zwiastun Hellboya!

Źródło: comicbookmovie.com