WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Zobaczcie drugi zwiastun Hellboya!

W końcu w sieci ukazał się drugi zwiastun Hellboya. Po serii piekielnych plakatów nadszedł w końcu czas na krwawe i pełne akcji wideo.

Czytaj też: Jaki wpływ będą miały seriale Marvela na MCU

Pierwszy trailer filmu Neila Marshalla nie prezentował się zbyt spektakularnie. Zwłaszcza w kontekście zapewnień o brutalności historii. Jednak najnowszy, drugi zwiastun Hellboya naprawia błędy poprzednika. Mamy krew, mamy akcję i wiele nowego materiału. Prócz Davida Harboura jako tytułowego pół demona i Milli Jovovich w roli Nimue zwiastun pokazuje też innych bohaterów. Jest Ian McShane jako profesor Buttenholm, Sasha Lane jako Alice Monaghan i Daniel Dae Kim jako Ben Daimo.

Nie będziemy opisywać zwiastuna, musicie zobaczyć go sami!

Pojmana i unieszkodliwiona przed wiekami królowa czarownic powraca do naszego świata, by znów nieść śmierć i zniszczenie. Jej demoniczny plan zakłada sprowadzenie na Ziemię plag tak potężnych, że ludzkość nie ma z nimi żadnych szans. Tylko bohater o tak piekielnych korzeniach jak Hellboy jest w stanie stawić czoła zagrożeniu i podjąć walkę z czarownicą i jej armią. Jego szanse wzrosną jeszcze bardziej, gdy okaże się dziedzicem potęgi samego Króla Artura. Jednak nawet on w pojedynkę nie jest w stanie wygrać wojny z siłami zła. Zanim dojdzie do decydującego starcia Hellboy musi odzyskać swych dawnych sprzymierzeńców…

Przypomnijmy, że Hellboy Neila Marshalla pominie poprzednie filmy o tym bohaterze i opowie wszystko od nowa. Film jest w kategorii R, co oznacza, że tylko pełnoletni widzowie będą mogli się na niego wybrać. Zresztą, sam zwiastun dobitnie o tym pokazuje.

Premiera Hellboya już 12 kwietnia!

Czytaj też: Jeszcze poczekamy na Legendy Polskie od Allegro

Źródło: comicbookmovie.com