WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Nowe informacje o Sniper Ghost Warrior Contracts dotyczące DLC i feralnego silnika gry

Nowe informacje o Sniper Ghost Warrior Contracts zdradzają kilka tematów, którymi CI Games zajmie się w przyszłości. Co planują Polacy?

Sniper Ghost Warrior Contracts po pierwszych zapowiedziach i fragmentach rozgrywki zdaje sie pokazywać, że tym razem ekipa z CI Games dopnie wszystko na ostatni guzik. Sam pokaz gameplayu i informacje o stylu gry zrodziły jednak pytania o potencjalnym rozwoju produkcji. Wiemy również, że powraca CryEnigne, więc posiadacze zwykłych wersji konsol mogli zacząć się trząść ze strachu przed płynnością na poziomie 15fps…

Czytaj też: Nowa gra twórcy A Way Out zapowiedziana w… niewybredny sposób

CI Games w wywiadzie udzielonym serwisowy wccftech uchyliło rąbka tajemnicy jeśli chodzi o rozwój gry. Dziennikarz zwrócił autorom uwagę, że formuła rozgrywki oparta na kontraktach pasowałaby idealne do stałego wspierania tytułu i produkowania nowych DLC lub dodawaniu do gry kolejnych misji w ramach aktualizacji. Autorzy zgodzili się, że potencjał jest ogromny i więcej informacji o rozwoju tytułu zostanie ujawnionych w okolicach premiery gry. Jeśli chodzi o CryEngine… Silnik powraca, ale CI Games wie jakie może sprawiać on problemy. Narzędzie zostało mocno zmodyfikowane, tak aby mogło oferować jeszcze lepsze detale, ale przy okazji nie było powodem niesamowicie długich wczytywań znanych z poprzedniej gry.

Czytaj też: Nowy system oświetlenia w GRID wygląda paskudnie

Źródło: wccftech.com