WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Nowa rodzina profesjonalnych i wydajnych laptopów MSI

Nie tylko ASUS miał już coś do pokazania po oficjalnej premierze procesorów Intel Core 11. generacji w myśl laptopów. MSI z tej okazji ruszyło nawet z nową rodziną „Business and Productivity„.

Znana bardziej ze sprzętu dla graczy firma MSI zajmuje się również sferą bardziej profesjonalną, czego przykładem jest ta właśnie nowa seria „Business and Productivity”. Jest ona skierowana do klientów zarówno biznesowych, jak i korporacyjnych, ale to nie wszystkie nowości w tym segmencie, jakimi może pochwalić się MSI.

W ramach rodziny Business and Productivity MSI przygotowało tak naprawdę trzy serie produktów – Summit, Prestige oraz Modern, które współdzielą przede wszystkim najnowsze procesory Intel 11. generacji. W przypadku tej pierwszej na ten moment MSI ujawniło dwa modele w ultra-przenośnej obudowie – Summit B oraz Summit E, które działają ponad 10 godzin na jednym ładowaniu.

Czytaj też: Nowy rekord taktowania rdzenia GeForce RTX 2080 Ti

Tyle, jeśli mowa o największe nowości, bo MSI pochwaliło się też nowymi modelami z dobrze znanej serii Prestige oraz Modern. Te modele zostały wzbogacone o nowe logo i są również dostępne w szykownych kolorach, a łącząc wydajność i swój elegancki design, sprawdzą się w codziennej, biznesowej pracy.

Podczas ujawnienia pojawił sie też nadchodzący notebook z ekranem 360 stopni Summit E13 Flip oraz model Prestige 14 Evo, który jest jednym z pierwszych laptopów certyfikowanych na zgodność z platformą Intel Evo.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News