WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Nowe screenshoty z Streets of Rage 4

Powrót serii po 25 latach mógłby się wydawać wręcz niemożliwy, ale zapowiedziana przed wieloma tygodniami kontynuacja klasyka firmy SEGA, czyli Streets of Rage 4 potwierdza, że wszystko jest możliwe. Tym razem mamy okazję rzucić okiem na stary styl graficzny, ale w nowym wykonaniu.

Nowe screenshoty z Streets of Rage 4 nie zdradzają wiele, a twórcy przy okazji ich opublikowania przemilczeli wszelkie szczegóły na temat produkcji, ale przynajmniej fani marki mogą już spać spokojnie, bo wygląda na to, że deweloperzy wiedzą, co robią:

Obecnie wiemy tylko tyle, że Streets of Rage 4 będzie oferował ręcznie malowaną grafikę, której animacją zajmie się studio odpowiedzialne za Wonder Boy: The Dragon’s Trap. Pomimo upływu tak wielu lat zaoferuje znany z wcześniejszych odsłon gameplay, ale ulepszony o garść nowych mechanik. Jego premiera została wyznaczona na 2019 rok i choć do tej pory nie było mowy o platformach, to prawdopodobnie trafi na wszystkie z obecnie panujących, czyli PC, Xbox One, PlayStation 4… a może nawet i Nintendo Switch?

Czytaj też: Wiedźmin 3 na Nintendo Switch ujawniony przez sprzedawce

Źródło: Wccftech