Deck13 ewidentnie nie słynie z ogromnych kampanii marketingowych dookoła swoich produkcji, ale może wreszcie się to zmieni? Wygląda bowiem na to, że coś w tej kwestii ruszyło się z The Surge 2, z którego twórcy ujawnili garść zupełnie nowych screenshotów.

Czytaj też: Ujawniono trailer i datę premiery Star Wars Jedi: Upadły zakon

The Surge 2 jest oczywiście następcą The Surge z 2017 roku, które może nie podbiło rankingów, ale z pewnością zainteresowało wszystkich fanów gier souls-like. Jedynka miała może wiele braków, które skutecznie zniechęcały wielu do dalszej rozgrywki, ale finalnie był to tytuł „do przełknięcia”. Kolejna odsłona serii może wspiąć się znacznie wyżej, zważywszy na to, że teraz twórcy wiedzieli, co należy poprawić i już po samych zrzutach ekranu widać, że zaczęli to robić:

Pożądane zmiany sprowadzają się do nowych, tym razem zalesionych lokacji, choć ewidentnie widać, że odwiedzimy też spustoszałe miasta. Zastanawia mnie z kolei obecność dwóch bohaterów (fotka na miniaturce), którzy następnie pojawiają się w różnych walkach. Sugeruje to zarówno możliwość wybrania płci, jak i… tryb kooperacji? Sam nie wiem co o tym sądzić, bo taki dodatek z pewnością byłby ciekawy z perspektywy takiej rozgrywki, ale z wyciąganiem tak daleko idących wniosków powinniśmy jeszcze trochę poczekać.

Czytaj też: The Surge 2 zadebiutuje za kilka miesięcy, ale to nie koniec planów Deck13

Źródło: PCGamer

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej