Reklama
aplikuj.pl

Nowe sterowniki NVIDIA Game Ready. Co przynosi aktualizacja?

Nowe sterowniki NVIDIA Game Ready, sterowniki NVIDIA Game Ready,

Zarówno właściciele stacjonarnych, jak i mobilnych kart graficznych GeForce mogą już pobierać nowe sterowniki NVIDIA Game Ready 512.95 WHQL, aby poprawić stabilność w obliczu niektórych błędów i optymalizację kilku gier. W tym nowej polskiej produkcji – Sniper Elite V.

Sterowniki NVIDIA Game Ready 512.95 już dostępne

Najnowsze sterowniki skupiają się przede wszystkim na nadchodzących grach, bo Sniper Elite 5 i My Time at Sandrock, które w dniu debiutu (26 maja) będą w 100% wspierane na sprzętach wyposażonych we wspierane jeszcze karty graficzne GeForce. Z kolei Hitman 3 za sprawą tych sterowników i nadchodzącej aktualizacji „Year 2” uzyska możliwość wykorzystania technologii NVIDIA RTX, czyli DLSS oraz Ray-Tracingu w czasie rzeczywistym.

Czytaj też: Naprawa Steam Decka na własną rękę. iFixit rozpoczął sprzedaż części zamiennych

Poza tym sterowniki rozwiązują problem w Grid 2019 oraz Adobe Premiere Pro i uświadamiają nas o innych, z którymi walczą inżynierowie oprogramowania NVIDIA. Mowa o problemach z technologiami HDR, Image Scaling, DSR/DSDSR, wykrywaniem Oculus Rift S i Primax 8Kx na RTX 3090 Ti czy problemie z dźwiękiem HDMI 2.1 w połączeniu z Dolby Atmos.