WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Moto

Nowe ulepszenia Modelu 3 Tesli w ogniu plotek

Kto się nie rozwija, ten nie tyle ulega stagnacji, co się cofa, a rynek, na którym jest Tesla, jest tego świetnym przykładem. Elektryczne samochody trzeba ulepszać, bo konkurencja czyha, a Model 3, jako najważniejszy dla firmy samochód, ulepszeń potrzebuje.

Wprawdzie Model 3 trafił na rynek dopiero w 2017 roku, ale postęp technologiczny Tesli jest z pewnością ogromny. Widać to zwłaszcza po bazującym na tym konsumenckim samochodzie elektrycznym Modelu Y, a więc crossoverze, który pomimo swoich korzeni, jest znacznie bardziej zaawansowany od Modelu 3.

Niestety chociaż wspominam o nadchodzących ulepszeniach Modelu 3 Tesli, te nie są oficjalne, bo sprowadzają się do wycieku informacji prosto z Chin (via Electrek).

Według nich Tesla ma ulepszyć Model 3 o nową kierownicę, konsolę środkową w wersji 2.0, nowe reflektory, elektryczny bagażnik, nowe okna z podwójnymi szybami, pompę ciepła i octovalve, a finalnie pozbędzie się szkodliwych dla środowiska wykończeń z chromu.

Czytaj też: Rzućcie okiem na to najszybsze kombi Cadillac CTS-V o mocy całych 1700 KM

Najpewniej Tesla wprowadzi te zmiany najpierw w Chinach, a później postara się, aby to samo spotkało wersje produkowane w USA. Same zmiany, choć nieoficjalne, mają sporo sensu.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News