WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Uroczy Detektyw Pikachu na nowych plakatach

W sieci zadebiutowały cztery nowe plakaty z filmu Detektyw Pikachu. Są urocze i pozwalają lepiej przyjrzeć się głównemu bohaterowi. Pikachu zachwyca wszystkich, nie tylko jeśli chodzi o wygląd postaci, ale i głos Ryana Reynoldsa, który idealnie pasuje do żółtego pokemona.

Czytaj też: Mufasa i Simba na międzynarodowym plakacie z Króla Lwa

Niedługo swoją światową premierę będzie miał Detektyw Pikachu i z tej okazji dostaliśmy cztery zupełnie nowe plakaty. Tym razem skupiają się one tylko na głównym bohaterze, ale zdecydowanie nie mamy na co narzekać. Pikachu jest na nich wyjątkowo uroczy. Trzeba przyznać, że kampania marketingowa Legenadary i Warner Bros. była naprawdę niesamowita i liczymy, że film sprosta oczekiwaniom fanów.

Zobaczcie sami jak prezentuje się Detektyw Pikachu na nowych plakatach

Uroczy Detektyw Pikachu na nowych plakatach Uroczy Detektyw Pikachu na nowych plakatach Uroczy Detektyw Pikachu na nowych plakatach Uroczy Detektyw Pikachu na nowych plakatach

Przypomnijmy, że akcja filmu rozgrywa się tuż po tajemniczym zniknięciu detektywa Harry’ego Goodmana. Jego syn, 21 letni Tim pragnie dowiedzieć się, co stało się z ojcem. Z pomocą przychodzi mu były partner Harry’ego, tytułowy detektyw Pikachu. Jak się okazuje, chłopak jest jedynym, który rozumie jego mowę. Wspólnie wyruszają na przygodę, przemierzając nowoczesną metropolię Ryme City, by rozwikłać zagadkę i odnaleźć ojca Tima.

Głosu Pikachu użycza Ryan Reynolds, a na ekranie zobaczymy takich aktorów jak: Justice Smith, Kathryn Newton i Ken Watanabe.

Światowa premiera Detektywa Pikachu już 10 maja, niestety do polskich kin film wejdzie dopiero 31 maja.

Czytaj też: Test Huawei P30 lite – Mistrz fotografii w wersji lite

Źródło: cbr.com