WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Nowe zdjęcia Huawei Mate 30 zaskakują notchem

Huawei powoli szykuje się do wojny z Samsungiem na flagowce i choć tym razem nie mamy dla Was informacji o modelu Mate 30 Pro, to nowe zdjęcia niższego o jeden stopień w hierarchii Mate 30 i tak Was zainteresują. 

Czytaj też: Oppo Reno 2 z 8 GB pamięci RAM w Geekbench

Nowe zdjęcia Huawei Mate 30 przedstawiają panel przedni smartfona po małej rozbiórce. Nasz wzrok powinien skierować się zdecydowanie na górną krawędź ekranu, a dokładniej mówiąc wcięcie z zestawem dwóch obiektywów fotograficznych. Jak nauczyli nas producenci – dwa aparaty są lepsze niż jeden, trzy lepsze niż dwa i tak dalej. Dlatego też śmiało możemy założyć, że przednie aparaty w Mate 30 będą sprawować się lepiej względem Mate 20. Przełoży się to zarówno na jakość zdjęć, jak i responsywność i dokładność systemu rozpoznawania twarzy.

Oczywiście to jedynie nieoficjalne przecieki, ale sami wiecie, jak często sprawdzają się one w kwestii smartfonów. Dlatego też warto przypomnieć, że Mate 30 prawdopodobnie dostanie 4200 mAh baterię, co na tle pozostania w rozdzielczości Full HD+ powinno zapewnić mu nieco większą wytrzymałość na jednym ładowaniu.

Czytaj też: Jak często wymieniacie swoje smartfony? Amerykanie na przykład nie za często

Źródło: GizChina