Reklama
aplikuj.pl

Netflix prezentuje nowe zdjęcia z 2 sezonu Wiedźmina

Wiedźmin serial Netflix, Wiedźmin fanarty, Wiedźmin sezon 2 premiera, Wiedźmin sezon 2 koronawirus,

Z okazji zbliżającej się rocznicy premiery pierwszej odsłony Wiedźmina Netflix wypuścił do sieci kilka zdjęć z 2. sezonu. Są bardzo klimatyczne, choć niestety nie ma nich bohaterów nowych odcinków.

Nowe zdjęcia z 2 sezonu Wiedźmina

Jeszcze nie wiemy, kiedy na Netfliksa trafią nowe odcinki Wiedźmina. Wcześniej była mowa o początku 2021 roku, jednak z powodu pandemii i wymuszonych przez nią przerw w pracach na planie raczej jeszcze trochę poczekamy na powrót Geralta. Tymczasem zbliża się rocznica premiery pierwszej odsłony, która debiutowała w grudniu ubiegłego roku.

Czytaj też: Zwiastun serialu What If…? – zombie Kapitan Ameryka i Peggy Carter z tarczą
Czytaj też: Zwiastun serialu WandaVision – jest na co czekać!
Czytaj też: Zwiastun serialu Loki dla Disney+. To będzie szalona jazda!

Dziś do sieci trafiły z tej okazji trzy nowe zdjęcia, choć nie uświadczymy na nich bohaterów serii.

Oficjalny opis fabuły 2. sezonu Wiedźmina:

Przekonany, że Yennefer zginęła w bitwie pod Sodden, Geralt z Rivii zabiera księżniczkę Cirillę do najbezpieczniejszego miejsca, jakie zna, do swojego domu w Kaer Morhen. Podczas gdy królowie, elfy, ludzie i demony z Kontynentu walczą o dominację poza jego murami, wiedźmin musi chronić dziewczynę przed czymś znacznie bardziej niebezpiecznym: tajemniczą mocą, którą posiada w środku

Oczywiście Henry Cavill, Anya Chalotra, Freya Allan i Joey Batey powrócą do swoich ról w 2. sezonie Wiedźmina. Wśród odtwórców postaci, które już poznaliśmy do swoich ról wrócą też: MyAnna Buring w roli Tissaii,  Tom Canton jako Filavandrel,  Lilly Cooper jako Murta, Jeremy Crawford jako Yarpin Zigrin,  Eamon Farren  jako Cahir, Mahesh Jadu jako Vilgefortz,  Terence Maynard jako Artorius,  Lars Mikkelson jako Stregobor,  Mimi Ndiweni  jako Fringilla Vigo,  Royce Pierreson  jako Istredd,  Wilson Radjou-Pujalte jako Dara,  Anna Shaffer jako Triss Merigold oraz Therica Wilson Read jako Sabrina.

Nie zabraknie nowych twarzy, wśród których zobaczymy takich aktorów jak: Yasen Atour w roli Coena, Agnes Bjorn jako Vereena, Basil Eidenbenz  jako Eskel, Aisha Fabienne Ross w roli Lydii, Kristofer Hivju jako Nivellen, Mecia Simson, jako Francesca.