Reklama
aplikuj.pl

Nowe zestawy LEGO VIDIYO to jeszcze więcej świetnej zabawy

Nowe zestawy LEGO VIDIYO

Współpraca LEGO i Universal Music Group zaowocowała zestawami LEGO VIDIYO łączącymi w sobie zabawę klockami, muzykę i rozszerzoną rzeczywistość. Teraz seria VIDIYO powiększa się o kolejne zestawy.

Jeszcze więcej zabawy z nowymi zestawami LEGO VIDIYO!

Jak widać współpraca LEGO i Universal Music Group trwa w najlepsze i owocuje kolejnymi zestawami, które pozwolą młodym fanom muzyki spełnić marzenia o wyreżyserowaniu własnego teledysku. Wszystko dzięki klockom, muzyce najsłynniejszych artystów z całego świata i rozszerzonej rzeczywistości. Jeśli nie wiecie czym jest LEGO VIDIYO sprawdźcie naszą recenzję, a my tymczasem przejdźmy do nowości, jakie trafiają do serii.

Od 1 czerwca do sprzedaży trafią produkty (nowe Bandmates od 1 października):

  • 43108 Bandmates
  • 43109 Metal Dragon BeatBox
  • 43110 Folk Fairy BeatBox
  • 43111 Candy Castle Stage
  • 43112 Robo HipHop Car
  • 43113 K-Pawp Concert
  • 43114 Punk Pirate Ship
  • 43115 The Boombox

Czytaj też: Spotify wprowadzi dodatkowo płatne podcasty?

Seria powiększy się o pięć nowych scen muzycznych. Będą to: samochód Robo HipHop, cukierkowy zamek, koncert K-Pawp, statek Punk Pirate oraz Boombox. Każdą scenę będzie można uruchomić w cyfrowej wersji, by we własnym teledysku dowolnie ją skonfigurować. Do LEGO VIDIYO trafią także dwa nowe BeatBoxy – Metal Dragon i Folk Fairy zawierające po jednej scenie, minifigurce i aż 16 BitBitów. Pozwoli to tworzyć teledyski pełne efektów specjalnych, tworzyć nowe zespoły albo zmieniać skład już istniejących.

No właśnie, bo seria powiększy się o dwanaście nowych Bandmatesów posiadających po 2 BitBity. Dzięki temu teledyski będą jeszcze bardziej unikalne i zaskakujące, bo wrzucić będzie można w nie np. tańczące flamingi czy kosmiczne rośliny! Wszystko po to, by stworzyć jedyny w swoim rodzaju muzyczny klip. Nowości jest więc bardzo dużo, co zdecydowanie powinno spodobać się dzieciom. Więcej zestawów to większe pole do popisu dla ich kreatywności, a także możliwość odkrycia zupełnie nowej, nieznanej wcześniej muzyki pochodzącej z różnych zakątków świata. każdy więc znajdzie dla siebie coś, co szczególnie mu się spodoba i będzie mógł za pomocą dostępnych elementów stworzyć teledysk, jakiego jeszcze nie widział świat!