WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Nowi Operatorzy Rainbow Six Siege wyciekli do sieci

Nowi Operatorzy Rainbow Six Siege! Na razie jako przeciek, ale już coś o nich wiemy.

Za każdym razem jak czytam coś nowego o Rainbow Six Siege, to od razu mam ochotę pobrać grę i wskoczyć do zabawy. Mam jednak z tym tytułem taki problem, że… on mi ciągle nie działa. Od premiery gry zdążyłem zmienić dostawcę internetowego, konfigurować masę rzeczy i… nic. Rainbow Six Siege najwyraźniej bardzo nie chce, aby w nie nie zagrał.

Czytaj też: Nowy Resident Evil tuż za rogiem – rozpoczynają się testy gry

Ale o rozwoju tej gry z chęcią czytam. Spore wrażenie robi na mnie to, jak Ubisoft rozwija swoją markę. Tytuł, który mógł pożyć z rok zanim Call of Duty, Battlefield i inne gry by ten tytuł pożarły, radzi sobie doskonale, bo stały rozwój powoduje, że coraz więcej osób zagrywa się w tę produkcje. Z drugiej strony – dziwne, że ciągle też słyszę narzekania na to, że coś jest zepsute.

W sieci pojawiły się informacje o nowych Operatorach, którzy trafią do gry. Zdaje się, że dostaniemy kobietę oraz mężczyznę.

Dwójka bohaterów swoim ubiorem i miejscem, w którym przebywają wskazują na jakąś dżunglę. Czyżby nowa mapa miała znajdować się gdzieś w Ameryce Południowej? Z drugiej strony – nie macie wrażenia, że ich twarze wyglądają trochę jak u obywateli Indii?

Czytaj też: Dzięki grze Warsaw najważniejsze zagraniczne media piszą o Powstaniu Warszawskim

Źródło: wccftech.com