Reklama
aplikuj.pl

Kolejne nowości Huawei. Firma wkracza w nowe obszary rynku

Huawei FreeBuds Pro

Huawei stale poszerza portfolio swoich produktów w Polsce. Nad Wisłę trafiają nauszne słuchawki FreeBuds Studio oraz okulary Huawei x Gentle Monster Eyewear II. Czekają nas też ciekawe promocje.

Huawei x Gentle Monster Eyewear II – nie tylko wyglądają, ale też grają

Inteligentne okulary kojarzą nam się z futurystycznym sprzętem wirtualnej lub rozszerzonej rzeczywistości. Na takie bajery jeszcze musimy trochę poczekać. Efektem współpracy firmy Huawei i Gentle Monster są efektowne okulary modowe z wbudowanymi głośnikami.

Czytaj też: Sprzęt Huawei tańszy nawet o połowę! Promocja Black Friday potrwa długo

Okulary wyróżniają się pod względem wykonania. Tytanowe zawiasy w połączeniu z twardym plastikiem robią wrażenie. Kształt okularów jest wyprofilowany tak, aby nie spadały w trakcie użytkowania. Gentle Monster to marka modowa i taki też jest dizajn produktu. Model dostępny na polskim rynku to okulary słoneczne, z filtrem UV.

Huawei x Gentle Monster Eyewear II mają wbudowane głośniki z bardzo cienką membraną 128 mm² o dużej amplitudzie 0,5 mm oraz mikrofony. Pozwala to na prowadzenie rozmów oraz słuchanie muzyki. Jako, że okulary są już u nas mogę powiedzieć, że działa to zaskakująco dobrze. Może nie brzmi to tak idealnie jak jest to przedstawiane w materiałach prasowych i nie jest tak, że z głośników nie wydostają się żadne dźwięki. Przy końcu skali głośności nie da się całkowicie uniknąć wybrzmiewania naszej muzyki do otoczenia, ale jej ilość można śmiało porównać choćby z półotwartymi słuchawkami. Jest więc naprawdę dobrze.

Na jednym ładowaniu okulary są w stanie odtwarzać muzykę przez 5 godzin. Samo ładowanie też jest ciekawe. Służy do tego elegancki, skórzany pokrowiec z portem USB-C, a okulary ładują się w nim bezprzewodowo.

Czytaj też: Seria Huawei Mate 40 powstawała trzy lata

Huawei x Gentle Monster Eyewear II będą dostępne w przedsprzedaży od 20 do 30 listopada w cenie 999 zł. Od 1 grudnia cena wzrośnie do 1 399 zł.

Huawei FreeBuds Studio to brakujące ogniwo w ofercie

Huawei ma w swojej ofercie kilka modeli słuchawek dousznych, ale brakowało w nich modelu o znacznie większe obudowie. Tak doczekaliśmy się modelu FreeBuds Studio.

Słuchawki są wyposażone w duże nauszniki o wymiarach 65 x 42mm i 40mm przetworniki dźwięku (4-warstwowa polimerowa membrana). Solidny pałąk można rozciągnąć aż do kąta 150 stopni. Został on pokryty, podobnie jak nauszniki, skórą proteinową. Słuchawkami można sterować za pomocą pól dotykowych, które dość nietypowo znajdują się na obu nausznikach i obsługują takie same gesty.

Jeśli chodzi o technikalia to FreeBuds Studio oferują pasmo przenoszenia 4 – 48 kHz i ANC ze skutecznością 40 dB. Redukcja szumu działa inteligentnie, dopasowując jej nasilenie do głośności dźwięków otoczenia. Nie zabrakło też możliwości wpuszczania do słuchawek dźwięków otoczenia w trybie Świadomość. Huawei chwali się też podwójną antenę zapewniającą wielokierunkowy zasięg Bluetooth nawet w trudnych warunkach. Warto też wspomnieć o możliwości jednoczesnego podłączenia słuchawek do dwóch urządzeń i przełączania się pomiędzy nimi.

Czytaj też: Test Huawei FreeBuds Pro. Malutkie słuchawki dla wymagającego użytkownika

Słuchawki Huawei FreeBuds Studio są dostępne w przedsprzedaży od 20 do 30 listopada w cenie 999 zł. Od 1 grudnia ich cena wzrośnie do 1399 zł. W przedsprzedaży w ramach prezentu dostaniemy opaskę Huawei Band 4.

OkazjoWtorki Huawei

W ramach OkazjiWtorków Huawei będzie, niespodzianka, co wtorek organizować promocje w swoim sklepie internetowym na stronie huawei.pl. Okazyjne ceny będą dotyczyć pojedynczy urządzeń, akcesoriów oraz całych zestawów sprzętu. Pierwsza odsłona promocji rusza 24 listopada.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News