Reklama
aplikuj.pl

Nowe abonamenty w T-Mobile. Więcej za więcej lub taniej w rodzinie

Sieć T-Mobile zaprezentowała dzisiaj nową odsłonę oferty abonamentowej. Kontynuuje ona trend więcej za więcej, ale jeśli mam w sieci więcej niż jeden numer, w ofertach rodzinnych można dostać spore rabaty.

Dużo za mało pieniędzy już dawno za nami

Polska ma zdecydowanie najtańsze usługi telekomunikacyjne w Europie i w końcu musiał przyjść temu kres. Od mniej więcej roku operatorzy nieco uszczuplili swoje abonamenty. Jeśli chcemy mieć więcej Internetu w ofercie, musimy za nią więcej zapłacić. Ale wtedy często dostajemy w bonusie jakąś dodatkową usługę.

W T-Mobile nowe abonamenty zaczynają się od 35 zł, a kończą na 75 zł.

Jeśli Internet dostępny w abonamencie to za mało, można skorzystać z opcji dokupienia dodatkowego pakietu. 5 GB kosztuje 15 zł miesięcznie, a pakiet można włączyć w aplikacji Mój T-Mobile, SMS-em o treści TAK na numer 8026 lub kontaktując się z Biurem Obsługi.

W kupie… taniej, czyli oferty łączone

Wybierając oferty łączone abonamenty mogą być wyraźnie tańsze. Decydując się na opcję Duet cenę miesięcznego zobowiązania można obniżyć o 5-10 zł dla każdego numeru. W przypadku ofert rodzinnych, z trzema lub więcej numerami, kwota rabatu to 10-15 zł.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News