Reklama

Niewiele brakowało, by Baby Yoda był paskudnym stworkiem

Baby Yoda The Mandalorian, The Mandalorian grafiki koncepcyjne, The Mandalorian 2 premiera, The Mandalorian sezon 2

Gdy tylko w The Mandalorian pojawił się Baby Yoda z miejsca stał się ulubieńcem internautów. Nie trzeba było oglądać serialu, by wiedzieć kim jest te urocze stworzenie. Ale grafiki koncepcyjne pokazują, że mały Yoda wcale nie musiał być taki słodki.

Czytaj też: Alienista – zobaczcie nowy zwiastun drugiego sezonu. Kiedy premiera?

Serial dokumentalny Disney Gallery: The Mandalorian pokazuje kulisy tworzenia pierwszego aktorskiego serialu osadzonego w świecie Gwiezdnych Wojen. Showrunner serialu – John Favreau i członkowie ekipy produkcyjnej opowiadają w nim o różnych aspektach powstawania The Mandalorian. W najnowszym odcinku pokazano szkice koncepcyjne, wśród nich te z Baby Yodą.

I cóż, z takim wyglądem, jaki pokazany jest na niektórych szkicach Baby Yoda z pewnością nie stałby się ulubieńcem internetu. Na szczęście zrezygnowano z potwornej fizjonomii na rzecz uroczego stworka, którego pokochali nie tylko fani Gwiezdnych Wojen. John Favreau zdradził, że podczas prac nad serialem mieli wiele pomysłów, jedne projekty małego Yody były zbyt urocze, inne zbyt brzydkie. W końcu Chris Alzmann stworzył coś, co idealnie pasowało do wizji twórców.

The Mandalorian sezon 2. Kiedy premiera?

Twórcom The Mandalorian udało się zakończyć zdjęcia do nowego sezonu jeszcze w listopadzie 2019 roku. Dzięki temu na okres pandemii przypadła tylko posprodukcja, którą można było robić zdalnie. Bob Chapek, obecny szef Disneya zapewnia, że ten etap przebiega sprawnie i zgodnie z planem, więc nie powinniśmy obawiać się opóźnienia premiery. Nowych odcinków spodziewamy się w październiku, choć nikt jeszcze nie podaje żadnej konkretnej daty.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News