WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Nowy Chevrolet Suburban Z71 już bez kamuflażu

Nowy Chevrolet Suburban Z71 już bez kamuflażu

Chociaż SUV Chevrolet Suburban doczekał się już nowej generacji na 2020 rok modelowy, to słyszymy o nim raz jeszcze za sprawą terenowego, opcjonalnego wykończenia Z71, które już pokazało się w pełnej krasie.

Suburban Z71 został wirtualnie zaprezentowany w internetowym konfiguratorze w maju tego roku, a dziś możemy po raz pierwszy rzucić okiem na realne zdjęcia tego pojazdu użytkowego. Ten został pozbawiony całego kamuflażu i wygląda na to, że nie zmienił się w ogóle w porównaniu do widocznej w konfiguratorze wersji.

Suburban Z71 2021 powinien zadebiutować w salonach Chevroleta przed końcem bieżącego roku w cenie początkowej 61900 dolców, ale cena oczywiście wystrzeli w kosmos za sprawą szeregu opcjonalnych pakietów. Czy warto wydawać więcej? Zapewne tak.

Względem podstawowej wersji, w Suburban Z71 błyszczące chromowane elementy ozdobne zostały zastąpione czarnymi akcentami, co przedostało się również na poletko maskownicy tuż nad przeprojektowanym przednim zderzakiem z nową ochronną płytą poślizgową na dole. 20-calowe aluminiowe felgi również wydają się nieco zmodyfikowane w porównaniu do standardowych (via Motor1).

Czytaj też: Wyścigowy Jaguar po przeróbce na Eagle Lightweight GT

Pod maską Z71 znajduje się 5,3-litrowy silnik V8 nowego Suburban o maksymalnej mocy 355 koni mechanicznych i momencie obrotowym na poziomie 519 Nm. Jest on połączony z nową 10-biegową automatyczną skrzynią biegów GM, która dostarcza moc do napędu na cztery koła.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News