Reklama
aplikuj.pl

Obejrzyj nowy fragment serialu Ghost in the Shell: SAC_2045. Animacja wygląda lepiej?

Ghost in the Shell, Ghost in the Shell: SAC_2045, Ghost in the Shell: SAC_2045 premiera, Netflix, Ghost in the Shell: SAC_2045 zwiastun

Netflix zaprezentował fragment serialu Ghost in the Shell: SAC_2045, który już 23 kwietnia zadebiutuje na platformie. Czy animacja wygląda lepiej? Niestety nie.

Czytaj też: The Mandalorian sezon 2 – dostaliśmy zwiastun! Szkoda, że fałszywy

Ghost In The Shell przez wielu uważane jest za najlepsze futurystyczne anime wszech czasów. W 2017 roku doczekaliśmy się jego aktorskiej ekranizacji, która wypadła dość blado. Jednak uniwersum pozostaje nadal silne i wciąż przybywa mu fanów. Niestety oferowana przez Netflix animacja raczej wielu miłośników nie zbierze.

Zwiastuny spotkały się z krytyką fanów głównie przez styl animacji, w którym zostały wykonane. Wielu uważa go za tandetną i plastikową parodię niegodną takiego uniwersum. Nowy fragment pokazuje, że Netflix nic nie zmienił w stylistyce serialu, więc pozostaje tylko mieć nadzieję, że fabularnie chociaż będzie stał na wysokim poziomie.

Akcja Ghost in the Shell: SAC_2045 osadzona będzie w 2045 roku, gdy upada globalny kapitalizm. Elitarna japońska jednostka Sekcja 9 rozpoczyna serię tajnych cyberoperacji.

Serial pojawi się na platformie już jutro, 23 kwietnia. Pierwszy sezon liczy 12 odcinków a Netflix już zamówił kolejne dwie odsłony liczące tyle samo epizodów.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News