Reklama
aplikuj.pl

Nowy gameplay Dying Light 2 prosto z Państwa Środka

dying light 2

Do sieci trafił nowy materiał wideo przedstawiający Dying Light 2. Techland opublikował nagranie, które pozwala graczom z Azji zapoznać się z chińskim tłumaczeniem gry, a nam rzucić okiem na nieprezentowane wcześniej fragmenty rozgrywki.

Dying Light 2 w Chinach

Techland opublikował niedawno kilka materiałów z rozgrywki z Dying Light 2. O produkcji dowiadujemy się również z licznych wpisów na Twitterze, a deweloperzy udostępnili także niektórym graczom build gry pozwalający nagrać im dwie misje.

Dotychczas było to wszystko, co widzieliśmy z gry, ale teraz okazuje się, że przegapiliśmy jedno wideo! Techland dba również o rynek Azji i przygotował dla tamtych graczy dodatkowe materiały. Opublikowany na IGN China gameplay prezentuje zupełnie niewidziany wcześniej fragment rozgrywki. Rzućcie na niego okiem.

Czytaj też: Crysis 4 powstaje. Wasza karty graficzne będą przerażone

Zdaje się, że powyższe nagranie przedstawia mniej więcej początek zabawy w Dying Light 2, a bohater, który towarzyszy Aidenowi to Spike. Warto tutaj przy okazji dodać, że wspomniany Spike stał się bohaterem ostatniego darmowego dodatku do Dying Light.

Dying Light 2 – co jeszcze nowego?

Techland już prawie codziennie publikuje jakieś drobne informacje, które mogą interesować graczy. Dla przykładu – wiedzieliście, że w Polsce odnaleźć można mural, który w nocy ujawnia dodatkowy obraz?

Jeśli jesteście fanami historii audio od Techlandu, to na pewno ucieszy Was wieść o tym, że powstała jeszcze jedna tego typu produkcja!

Czytaj też: Elden Ring z atakiem jak karabin maszynowy

Fani cosplayu podziwiać za to mogą Irinę Meier i jej wcielenie się w Voltaile’a.

Na koniec – wersje językowe Dying Light! Produkcja okazuje się wspierać wiele tłumaczeń, a niektóre z nich otrzymają również pełny dubbing. Polska wersja językowa również otrzyma nagrane przez Polaków głosy, choć mam szczerą nadzieję, że poziom dubbingu będzie wyższy, niż w przypadku pierwszego Dying Light…