WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Nowy gameplay Shenmue 3 w 4K pokazuje piękny świat i tragiczne modele postacii

Gameplay Shenmue 3 w 4K wygląda bardzo ładnie. Ale tylko, gdy patrzymy na otoczenie.

Shenmue 3 od pierwszej zapowiedzi ma pewien problem. Twórcy zdecydowanie zbyt mocno starają się utrzymać klimat dawnej produkcji poprzez oprawę graficzną stylizowaną na pierwszą i drugą część.

Czytaj też: Ten mod do Skyrima dodaje lepszą mgłę – zdziwicie się, jak bardzo zmienia to grę

Dlaczego jest to zły pomysł w dzisiejszych czasach? Wystarczy rzucić okiem na jakikolwiek materiał opublikowany przez twórców. Nagrania, które powinny być idealne, wyglądają po prostu słabo, przez fatalne modele postacii. Teraz za to otrzymaliśmy nagranie prezentujące demo gry. Wideo 4K potwierdza, że twórcy nie zamierzają raczej nic zmieniać, jeśli chodzi o bohaterów.

Gra ciągle jest ulepszana, ale po tylu latach od zapowiedzi wciąż mamy tak samo słabo wyglądające twarze. Jeszcze gorzej jest, gdy spojrzymy na animacje postacii. Wyglądają one przeciętnie i daleko im do dzisiejszego poziomu.

Jedną rzeczą, która cieszy jest ślicznie wykonany świat gry. Tutaj twórcy już teraz wykonali kawał dobrej roboty, bo stworzone przez nich lokacje, aż chce sie eksplorować. Nie rozumiem jednak dlaczego wciąż nie zdecydowano się na ulepszenie samych bohaterów…

Czytaj też: Gra o Mario oparta o Super Mario Bros Super Show

Źródło: wccftech.com