WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Nowy gameplay The Surge 2 ukazuje miasto rodem z Cyberpunka

Na kanale Boomstick Gaming pojawił się właśnie nowy gameplay z gry The Surge 2, a więc tradycyjnego sequela The Surge z 2017 roku, który sprawdził się dobrze, ale wymagał nieco więcej dopracowania. Dopracowania, na które twórcy mieli czas przy pracach nad nową odsłoną, co zdecydowanie tutaj widać. 

Czytaj też: Ujawniono okładkę Death Stranding, na której miał znaleźć się Keano Reeves

Jest to tak naprawdę jeden z serii filmów, jakie ostatnio wypłynęły do nas na temat The Surge 2. Tym jednak razem jest on wzbogacony komentarzem YouTubera, który co nieco na temat tej produkcji zdecydowanie wie. Zaznacza tym samym i ukazuje różnice pomiędzy drugą, a pierwszą odsłoną, które przejawiają się praktycznie w każdym aspekcie.

To bowiem po prostu ulepszone pod wieloma kątami mechaniki i rozwiązania z „jedynki” z garścią doszlifowanych elementów, na które narzekali gracze z dodatkiem kilku ważnych dodatków, jak np. blokowania kierunkowego. Jego dobre przeprowadzenie pozwoli nam na kontratak, co powinno nadać walce większej swobody.

Wiemy, że The Surge 2 zadebiutuje 24 września 2019 roku, oddając w nasze ręce znacznie mniej liniowe podejście pod kątem lokacji, które teraz mają być znacznie bardziej otwarte.

Czytaj też: Przed premierą The Elder Scrolls 6 doczekamy się innej gry Bethesdy

Źródło: YouTube