Reklama

Nowy iPhone SE już dzisiaj? Fani niecierpliwie odświeżają stronę Apple

iPhone 9 data premiery

Od dłuższego czasu Apple lubi ciche premiery. W ten sposób na rynek trafiają często nowe iPady i Macbooki. Wygląda na to, że podobny los czeka nowego iPhone’a. Nie będzie to iPhone SE2, ani też iPhone 9. Nowy kompaktowy iPhone to po prostu iPhone SE.

Trop pierwszy – folia

Skąd wiemy, że nowy iPhone SE pojawi się dzisiaj? Pierwszy trop to szkło Belkin chroniące ekran, które pojawiło się na stronie internetowej Apple’a. Jest przeznaczone dla iPhone’a 7, 8 oraz SE. Apple nie ma w zwyczaju sprzedawać akcesoriów do modeli wycofanych ze sprzedaży, więc jest to pierwszy krok w kierunku szybkiej premiery iPhone’a SE. Szybszej niż może nam się wydawać.

Zobacz też: Najtańszy smartfon z 5G pojawi się w Polsce

Trop drugi – źródła

Bardzo wiarygodne źródła serwisu 9to5Mac donoszą, że premiera nowego iPhone’a ma mieć miejsce właśnie 3 kwietnia. Czyli dzisiaj. I choć ma to być cicha premiera, to dosyć bogata.

Jak wynika z kodu źródłowego iOS 14 nowy/stary/mały iPhone SE pojawi się w dwóch wariantach – 4,7 cala oraz 5,5 cala, a do tego w czerwonej wersji kolorystycznej w ramach programu Product RED.

Pozostaje więc cierpliwie czekać. Czy doniesienia okażą się prawdziwe przekonamy się w ciągu najbliższych godzin. Ciekawe ile osób teraz nerwowo odświeża stronę internetową Apple…

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News