WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Nowy model Transformers ma piersi – w sieci zawrzało

Nowy model Transformers podzielił fanów tej marki. Jedna z firm zaprezentowała prototyp, który wywołał kontrowersje.

Nowe modele Transformersów są tworzone nie tylko przez Hasbro. Prawa do przygotowywania znanych wersji istniejących już postaci mogą pozyskać firmy trzecie. Ich pomysł na na design nowego Autobota czy Decepticona najwyraźniej nie podlega żadnej kontroli, co czasem może skończyć się tak, jak poniżej. Oto model Arcee od firmy Big Firebird.

Czytaj też: Mod do Yakuza Kiwami 2 dodaje nagie hostessy

Jak się zapewne domyślacie, niektórzy zadają sobie pytanie po co Arcee otrzymała piersi? Osobiście jakoś mocno nie razi mnie samo to, że one są, ale jakby tak się zastanowić, to naprawdę można dojść do wniosku, że w sumie trochę na siłę je wciśnięto.

Inne firmy lepiej oddały, to jak bohaterka prezentowała się np. w serialu, ale z drugiej strony nie miały tak ładnego designu… z którym chyba trochę się zagalopowano.

Reakcja osób interesujących się tą marką jest dość podzielona. Z jednej strony mamy tego typu wpisu, które wyśmiewają nowy design.

Z drugiej strony, gdy przyjrzymy się wynikom ankiety dotyczącej wyglądu nowej Arcee zobaczymy, że jednak przeważają głosy zadowolone z tego, co mogą otrzymać. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Kto by pomyślał, że nowy model Transformers może wywołać takie problemy?

Czytaj też: Martwe konie w Red Dead Online przerażają graczy

Źródło: jalopnik.com