WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Nowy plakat Jumanji: Następny poziom

Podczas oczekiwania na nowy zwiastun Sony Pictures opublikowało nowy plakat Jumanji: Następny poziom. Widzimy na nim czwórkę bohaterów i to, wskazówkę, czego spodziewać się po kontynuacji.

Czytaj też: Superman z wąsami, czyli jak przed CGI wyglądał bohater w Lidze Sprawiedliwości

Według wszelkich wskazówek to tylko kwestia czasu aż do sieci wejdzie nowy zwiastun filmu Jumanji: Następny poziom. Na razie jednak dostaliśmy plakat, na którym oprócz głównych bohaterów możemy zauważyć tajemnicza lodową budowlę.

Nowy plakat Jumanji: Następny poziom

Jumanji: Następny poziom to kontynuacja filmu z 2017 roku. Znani nam już bohaterowie ponownie powrócą do gry tym razem po to, by uratować Spencera. Bethany, Fridge i Martha ruszają mu na pomoc, jednak do gry zostaje wciągnięty również dziadek Spencera, Eddie i jego przyjaciel Milo Walker. Bohaterowie będą musieli nie tylko pokonać nowe zagrożenia i pułapki, ale przede wszystkim przyzwyczaić staruszków do ich awatarów.

W obsadzie ponownie zobaczymy: Dwayne’a Johnsona, Kevina Harta, Jacka Blacka, Karen Gillan, Alexa Wolff, Madison Iseman, Morgan Turner, Ser-Dariusa Blaina i Nicka Jonasa. Pojawią się również: Awkwafina, Danny DeVito i Danny Glover.

W polskich kinach Jumanji: Następny poziom pojawi się 27 grudnia.

Czytaj też: Fantastyczny box office Jokera i zdjęcia zza kulis filmu

Źródło: comicbookmovie.com