Reklama
aplikuj.pl

Nowy zwiastun A Plague Tale Requiem pokazuje kłopoty w raju

a plague tale requiem

A Plague Tale Requiem zadebiutuje w październiku tego roku. Czy uda się powtórzyć sukces poprzedniczki? Nowy zwiastun pozytywnie nastraja do tego średniowiecznego The Last of Us.

A Plague Tale Requiem kontynuacją niespodziewanego hitu

A Plague Tale Innocence zaskoczyło swoją jakością, ciekawą fabułą oraz zrobiło ochotę na dalsze przygody dwójki bohaterów. Te poznamy już 18 października 2022 w A Plague Tale Requiem na PC, PlayStation 5 oraz Xbox Series (na Nintendo Swich zagramy za pośrednictwem chmury). Tytuł będzie na premierę dostępny bezpłatnie w ramach Xbox Game Pass, ale produkcję można też kupić w tradycyjny sposób. Osoby, które złożą zamówienie przedpremierowe otrzymają DLC Protector Pack.

Czytaj też: Dead Island 2 wyciekło w sklepie Amazon! Wiemy o grze niemalże wszystko

Rozpocznij jak najlepiej kolejny rozdział podróży Amicii i Huga dzięki specjalnej skórce kuszy, ekskluzywnym przedmiotom kosmetycznym dla Amicii i dodatkowym materiałom do wytwarzania.

Fabuła A Plague Tale Requiem

Co wiemy o historii w A Plague Tale Requiem? Deweloperzy ujawniają początek przygody:

Daleko za morzem wzywa wyspa… Wyrusz we wstrząsającą podróż po brutalnym, zapierającym dech świecie pełnym sił nadprzyrodzonych.

Po ucieczce ze zniszczonych rodzinnych stron Amicia i Hugo wyruszają na południe ku nowym regionom i tętniącym życiem miastom. Próbują rozpocząć nowe życie i kontrolować klątwę ciążącą na Hugonie.

Gdy jego moce budzą się na nowo, śmierć i rozkład powracają w zalewie wygłodniałych szczurów. Znów muszą uciekać, pokładając nadzieje w proroctwie dotyczącym wyspy, która może kryć klucz do uratowania Hugona.

Odkryj, ile kosztuje ocalenie najbliższych w upartej walce o przetrwanie. Atakuj z ukrycia lub rozpętuj piekło, pokonując wrogów i wyzwania broniami, narzędziami i mocami nadprzyrodzonymi.

Warto tutaj dodać, że A Plague Tale Innocence nie jest produkcją AAA, kosztującą pełną cenę. Za tytuł w Polsce w wersji PC zapłacimy tylko 169,99 złotych. Tytuł będzie dostępny u nas w polskiej wersji językowej (napisy).