Reklama
aplikuj.pl

Dead Island 2 wyciekło w sklepie Amazon! Wiemy o grze niemalże wszystko

dead island 2

Deweloperom Dead Island 2 nie udało się utrzymać gry w tajemnicy. Produkcja niespodziewanie pojawiła się w sklepie Amazona, gdzie zamieszczono okładkę, zrzuty ekranu i cały opis! Co zatem wiemy?

Dead Island 2 w przedsprzedaży w Amazonie

Dead Island 2 dostępne jest do kupienia w sklepie Amazon. Platforma sprzedaje wersje gry na PlayStation 4, PlayStation 5 oraz konsole Xbox. Cena za edycję Day One to 70 dolarów, a gra trafić ma do sprzedaży 3 lutego 2023 roku. Rzućcie okiem na zrzuty ekranu gry i okładkę!

Czytaj też: Jak połączyć konto Overwatch 2 z oryginałem? Blizzard ujawnia szczegóły

Wygląda więc na to, że w każdej chwili możemy być świadkami ujawnienia tytułu. Jeśli jednak nie nastąpi to niebawem, to będzie znaczyło, iż Amazon dość mocno się pomylił i ujawnił grę przedwcześnie. Być może miała został zaprezentowana dopiero podczas Gamescomu?

Co w Dead Island 2?

Czego dowiedzieliśmy się o Dead Island 2 z przecieku? Tytuł ma zabrać nas do Los Angeles, gdzie trafimy do najbardziej znanych lokacji z tego miasta. Zobaczymy Beverly Hills czy Venice Beach. W grze dostępny będzie szeroki arsenał broni do zwalczania zombie, a każdy z nich bardzo brutalny.

Czytaj też: Scenografia serialu Fallout wygląda rewelacyjnie! Todd Howard czuwa na planie?

W Dead Island 2 zobaczymy szóstkę bohaterów, a każdy z nich charakteryzować się będzie innym charakterem czy dialogami. Postaci będziemy mogli przebierać, a ich umiejętności bez przerwy zmieniać, aby próbować różne buildy bez żadnych ograniczeń.

Osoby, które kupią edycję premierową gry dostaną za darmo:

  • Memories of Banoi Pack – Banoi War Club
  • Memories of Banoi Bat
  • Weapon Perk – balanced
  • Personal space skill card

O fabule gry zbyt wiele się nie dowiedzieliśmy. Wiadomo tylko, że nasi bohaterowie są odporni na infekcję i stali się obrońcami Los Angeles. Dead Island 2 będzie RPG akcji z pierwszej osoby.