Reklama

Nowy zwiastun Ghost in the Shell: SAC_2045 – to nadal wygląda bardzo źle

Ghost in the Shell, Ghost in the Shell: SAC_2045, Ghost in the Shell: SAC_2045 premiera, Netflix, Ghost in the Shell: SAC_2045 zwiastun

Netflix zaprezentował finalny zwiastun serialu Ghost in the Shell: SAC_2045, który już niedługo zadebiutuje na platformie. Zobaczcie czego możemy się spodziewać. I tak, nadal jest tak samo źle, jak wcześniej.

Ghost In The Shell przez wielu uważane jest za najlepsze futurystyczne anime wszech czasów. W 2017 roku doczekaliśmy się jego aktorskiej ekranizacji, która wypadła dość blado. Jednak uniwersum pozostaje nadal silne i wciąż przybywa mu fanów. Niestety oferowana przez Netflix animacja raczej wielu miłośników nie zbierze.

Widać to było już przy okazji wydania pierwszego zwiastuna, który spotkał się z ogromną fala krytyki ze strony fanów uniwersum. Według nich wygląda to jak niskobudżetowa produkcja i plastikowa parodia. Podobne głosy pojawiły się i pod nowym trailerem, który dzisiaj wypuścił Netflix.

Jeszcze po pierwszym trailerze mieliśmy nadzieję, że platforma przejmie się trochę negatywnymi opiniami fanów, ale nic na to nie wskazuje. I choć chcielibyśmy napisać, że czekamy na premierę, to nie możemy. A platforma już zamówiła dwa sezony, każdy po 12 odcinków…

Przypomnijmy tylko, że akcja osadzona będzie w 2045 roku, gdy upada globalny kapitalizm. Elitarna japońska jednostka Sekcja 9 rozpoczyna serię tajnych cyberoperacji.

Ghost in the Shell: SAC_2045 pojawi się na Netfliksie 23 kwietnia.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News