Reklama
aplikuj.pl

Nowy zwiastun i nazwa Layers of Fear

layers of fear

Żegnamy Layers of Fears i witamy Layers of Fear. Polska ekipa z Bloober Team przedstawia nowy zwiastun swojej nadchodzącej produkcji, która kilka lat temu umożliwiła im wejście do wyższej ligi gamedevu.

Nowy zwiastun Layers of Fear

Layers of Fear jest pierwszoosobowym psychodelicznym horrorem w konwencji kroniki, opartym na pełnej napięcia eksploracji i wciągającej historii. To nowa gra, zbudowana na fundamentach Layers of Fear (2016) oraz Layers of Fear 2, z zaskakującą nową fabułą i modelem rozgrywki.

Gra została stworzona na zaawansowanym technologicznie silniku Unreal Engine 5 i obsługuje ray tracing, efekty HDR i rozdzielczość 4K, a także wykorzystuje system Lumen, aby zapewnić angażujące i poruszające do głębi przeżycie.

Czytaj też: W Diablo 4 zagramy już w marcu

Layers of Fear stanowi ostateczną i kompletną, ale i zaskakującą wersję historii artystów zniewolonych przez obsesje. Przygotujcie się na wyjątkowe doświadczenie grozy dzięki wzbogaconym wątkom fabularnym, które rzucą nowe światło na całokształt opowieści.

Gra jeszcze w sierpniu została nam przedstawiona jako Layers of Fears ale Bloober Team zmienił teraz nazwę produkcji na identyczny tytuł, jaki nosiła pierwotna odsłona serii – Layers of Fear.