Reklama
aplikuj.pl

W Diablo 4 zagramy już w marcu

diablo 4

Blizzard opublikował informacje na temat pierwszych otwartych beta-testów Diablo 4. Kiedy przyjdzie nam rozpocząć przygodę w nowej odsłonie piekielnej produkcji?

Diablo 4 w testach graczy

Dla osób, które zamówiły Diablo 4 w przedsprzedaży, wczesny dostęp do beta-testów będzie trwał od 17 do 19 marca. Od 24 do 26 marca będzie zaś trwać dostępny dla wszystkich chętnych weekend z otwartymi beta-testami.

Czytaj też: Valheim działa już na konsolach

„Weekend z otwartą betą” oraz „ wczesny dostęp do otwartej bety” będą dostępne na komputerach z systemem Windows oraz konsolach Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation 5 oraz PlayStation 4.

Cel otwartej bety Diablo 4

Zarówno podczas weekendów z otwartą betą, jak i wczesnym dostępem do otwartej bety gracze będą mogli poznać wczesną fazę gry w Diablo 4 od podszewki. Beta zapewni wam przedsmak kampanii fabularnej w ramach Prologu oraz całego Aktu I. Możecie bez ograniczeń przemieszczać się po pierwszym obszarze, Strzaskanych Szczytach. Podziwiajcie surowe krajobrazy i dziesiątkujcie piekielne hordy!

Czytaj też: Ostatnia godzina dla Battlefield 2042

Podczas weekendów z otwartą betą i wczesnym dostępem do otwartej bety wasi bohaterowie będą mogli osiągnąć maksymalnie poziom 25, ale nie przeszkodzi wam to w przedzieraniu się przez szeregi sług Piekieł aż do czasu zakończenia otwartych beta-testów. Odciśnijcie swój ślad na świecie Sanktuarium, oczyszczając podziemia z demonów, wypełniając intrygujące zadania oferowane przez tutejszych mieszkańców i gromadząc potężne łupy upuszczone przez poległych wrogów.

W wielkim skrócie – to świetna okazja do walki z potęgą Płonących Piekieł jeszcze przed premierą gry, która odbędzie się 6 czerwca. Pamiętajcie jednak, że mamy do czynienia z testami – nie wszystkie systemy są w pełni dopracowane. Mogą występować problemy z wydajnością, przerwy w działaniu gry i elementy, które po prostu nie działają. Po zakończeniu otwartej bety Blizzard zweryfikuje wszystkie otrzymane opinie i sugestie, a następnie wprowadzi odpowiednie zmiany, jeśli okaże się to konieczne.