Nudny Taycan? Porsche Exclusive Manufaktur ma na to rozwiązanie

Porsche Taycan, Taycan, Porsche Exclusive Manufaktur, pakiety dla Taycana

Nie wiem jak Wy, ale ja w modelu Taycan dostrzegam pewną magię w obłych, subtelnych i momentami prostych kształtach. Jeśli jednak nie podzielacie tej opinii, to jest na to rozwiązanie.

Wewnętrzny oddział firmy, niejaki Porsche Exclusive Manufaktur, już dawno zaprezentował specjalne pakiety i opcje dostosowywania dla modeli takich jak Panamera Turbo, Macan, 911 Cabriolet i wielu innych. To było więc oczywiste, że Taycan również doczeka się odpowiedniego potraktowania i rzeczywiście, otrzymał trzy wersje pakietu Sport Design w błyszczącym czarnym lub karbonowym wykończeniu.

Kolejną opcją zmiany od Porsche Exclusive Manufaktur dla Taycan jest para reflektorów matrycowych LED z Dynamic Light System Plus, o zmodyfikowanej trójwymiarowej grafice.

Porsche Taycan, Taycan, Porsche Exclusive Manufaktur, pakiety dla Taycana

W połączeniu z 21-calowymi kołami Exclusive Design z aerobladami wykonanymi z kutego i frezowanego węgla, klastry oświetlenia nadają temu elektrycznemu sedanowi jeszcze bardziej sportowy wygląd… i obniża wagę o 3,2 kg.

W kabinie Taycan dostaje opcjonalny pakiet karbonowy, który oferuje nowe matowe wykończenie z włókna węglowego, wybór kontrastowych kolorów we wnętrzu oraz pasy bezpieczeństwa w ośmiu różnych wyrazistych kolorach.

Wraz z ogłoszeniem dodatkowych opcji personalizacji dla Taycan, Porsche ujawnia również, że rozszerzyło oddział Exclusive Manufaktur w celu zaspokojenia zwiększonego popytu ze strony klientów.