Reklama
aplikuj.pl

NVIDIA udostępniła nowe sterowniki. Optymalizacja Overwatch 2 gra w nich główną rolę

NVIDIA wypuściła nowe sterowniki, Optymalizacja Overwatch 2

NVIDIA udostępniła właśnie najnowszą wersję sterowników GeForce Game Ready – 517.48 WHQL. Powinni zainteresować się nią zwłaszcza ci, którzy mają zamiar pograć w Overwatcha 2, ale nie tylko.

Nowe sterowniki NVIDIA WHQL już dostępne

Nowe sterowniki WHQL to przede wszystkim cała masa naprawionych błędów, ale też poprawek co do działania gier. Wersja 517.48 zapewnia specjalną optymalizację dla gry Overwatch 2 i oferuje również optymalizację dla Microsoft Flight Simulator z obsługą DLSS z rozwiązaniem problemów błędnych tekstur po dłuższej rozgrywce. Poza tym aktualizacja poprawiła ustawienia jasności wyświetlacza, które nie były prawidłowo stosowane w niektórych rodzajach notebooków Lenovo w trybie dGPU.

Czytaj też: Niesamowity zwiastun fabularny A Plague Tale Requiem, średniowiecznego The Last of Us

Idąc dalej, NVIDIA naprawiła w tej aktualizacji losowe awarie w DirectML.dll w Adobe Photoshop i problemy z wydajnością monitorów VRR w Fusion 360. Ponadto pozbyła się migotania cieni w grze „Jurassic World Evolution 2”, opóźnień w działaniu G-SYNC, błędów językowych w panelu sterowania oraz niepoprawnego wykrywania wyświetlaczy podłączone za pomocą USB-C lub Thunderbolt w notebookach Razer.