Reklama
aplikuj.pl

Niesamowity zwiastun fabularny A Plague Tale Requiem, średniowiecznego The Last of Us

a plague tale

Deweloperzy A Plague Tale Requiem opublikowali nowy zwiastun fabularny swojej gry. Produkcja zapowiada się na wielki hit, a wielu graczy zagra go w dniu premiery za darmo.

Czym będzie A Plague Tale Requiem?

Przed zagraniem w A Plague Tale Requiem warto zapoznać się z A Plague Tale Innocence, ponieważ nowa produkcja jest kontynuacją przygód z pierwszej części. Tytuł jest bardzo dobrym tytułem i nie zestarzał się, więc warto dać mu szansę przed Requiem. Co jednak czeka nas w tej części?

Czytaj też: Disney chce dwie gry Star Wars rocznie. Jak oni tego dokonają?

Po ucieczce ze zniszczonych rodzinnych stron Amicia i Hugo wyruszają na południe ku nowym regionom i tętniącym życiem miastom. Próbują rozpocząć nowe życie i kontrolować klątwę ciążącą na Hugonie. Gdy jego moce budzą się na nowo, śmierć i rozkład powracają w zalewie wygłodniałych szczurów. Znów muszą uciekać, pokładając nadzieje w proroctwie dotyczącym wyspy, która może kryć klucz do uratowania Hugona.

Deweloperzy wyróżniają następujące cechy gry:

  • Kolejna część obsypanej nagrodami gry A Plague Tale Innocence
  • Spektakularna, osadzona w rzeczywistości opowieść pełna nadprzyrodzonych sił
  • Używaj narzędzi, skradaj się, walcz, rozpętuj piekło i szczuj szczurami
  • Imponujące wrażenia wizualne i zachwycająca muzyka

Zwiastun fabularny A Plague Tale Requiem

Najnowszy zwiastun A Plague Tale Innocence skupia się na fabularnym aspekcie nowej produkcji. Deweloperzy zdradzają nam potencjalne przeciwności losu na drodze bohaterów, ale widać też, że tytuł tym razem nie będzie aż tak przytłaczał klimatem. Zdaje się, że czeka nas o wiele mniej mroku i śmierci, a więcej słońca.

Czytaj też: Data E3 2023. Kiedy powraca znana impreza growa?

Osoby, które kupią A Plague Tale Innocence otrzymają DLC Protector Pack. Dzięki niemu rozpoczniemy kolejny rozdział podróży Amicii i Huga z specjalną skórką kuszy, ekskluzywnym przedmiotom kosmetycznym dla Amicii i dodatkowymi materiałami do wytwarzania. Warto jednak pamiętać, że od premiery gry (18 października), A Plague Tale Requie, dostępne będzie w Xbox Game Pass, więc posiadacze abonamentu na PC i konsolach Xbox Series zagrają za darmo.