WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

NZXT prezentuje odświeżone obudowy z serii H

NZXT prezentuje odświeżone obudowy z serii H

Seria obudów H od NZXT doczekała się odświeżenia. Na rynek trafią nowe wersje obudów wyposażone między innymi w urządzenia sterujące Smart Device v2 z obsługą NZXT CAM.

Nowe modele to H210, H210i, H510, H510i, H710 oraz H710i. Producent uważa, że jest to znaczące wydarzenia dla firmy. Johnny Hou, założyciel i dyrektor generalny NZXT, mówi:

Dzięki oryginalnej serii H przedstawiliśmy wizję tego, co uważamy za przyszłość komputerów PC. To było bardzo wzruszające widzieć pozytywną reakcję, którą otrzymała seria H od samego początku jej powstania. Mimo sukcesu cały czas dążymy do modyfikowania naszych produktów. Dokonaliśmy usprawnień prowadzących do odsłony najnowszej, ulepszonej linii obudów z serii H. Zrobiliśmy to, aby mieć pewność, że producenci komputerów będą mieli do dyspozycji najlepsze narzędzia, dzięki którym te będą proste, nowoczesne i piękne.

Czytaj też: Pierwsze promocyjne filmy Galaxy Watch Active 2

NZXT H, nowe NZXT H, H210, H210i, H510, H510i, H710, H710i

Nowe modele dostępne są w kolorze matowym czarnym, matowym biało-czarnym oraz matowo czarno-czerwonym. Ich ceny rozpoczynają się od 326 zł. Jeśli więc chcecie kupić obudowę NZXT to warto poczekać aż w sklepach pojawią się nowe modele.

Czytaj też: Hive trafia do Poznania i Krakowa

Źródło: Materiały prasowe